Radziwiłłowska 5 Kraków - remont kamienicy w centrum / wspólnota mieszkaniowa

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Radziwiłłowska 5 Kraków - remont kamienicy w centrum / wspólnota mieszkaniowa

Postautor: Nowy » 25 paź 2022, 13:35

Przechodziłem ostatnio przez okolice ul. Kopernika w Krakowie i widziałem, że ruszył remont kolejnej kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej, tym razem pod numerem 5.

Obrazek

Ciekawe, czy też ją nadbudują, jak te dwie po lewej stronie, no i jak to finalnie wyjdzie, ale cieszą takie inwestycje.


Nowy
Posty: 1679
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Radziwiłłowska 5 Kraków - remont kamienicy w centrum / wspólnota mieszkaniowa

Postautor: Nowy » 25 paź 2022, 13:38

A jeszcze ta cieszy tym bardziej, że z tablicy informacyjnej wynika, że za inwestycję odpowiada Wspólnota Mieszkaniowa tego budynku, więc może są tam jacyś mieszkańcy, którzy zdecydowali się na przeprowadzenie remontu.

Obrazek

O ewentualnej nadbudowie też tu nic nie ma, więc może obejdzie się bez niej. Z drugiej strony, to temat nadbudów, to znany jest chyba tak długo, jak same kamienice, więc o ile często wychodzą szpetnie te ostatnie piętra, to jednak pięcie się budynków w górę w centrach miast zupełnie mnie nie dziwi.

luc
Posty: 671
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Radziwiłłowska 5 Kraków - remont kamienicy w centrum / wspólnota mieszkaniowa

Postautor: luc » 13 kwie 2023, 23:07

Skończyli to już, jak wyszło, podzieli się ktoś może jakimś zdjęciem?


megi
Posty: 741
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Radziwiłłowska 5 Kraków - remont kamienicy w centrum / wspólnota mieszkaniowa

Postautor: megi » 10 paź 2023, 9:30

Wie ktoś może co było kiedyś w tym budynku obok, który wygląda na coś poprzemysłowego? Jakaś elektrownia? Zakład produkcyjny?



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości