2 pokoje 40m2 do 500 k - gdzie w Krakowie można kupić takie mieszkanie?

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: 2 pokoje 40m2 do 500 k - gdzie w Krakowie można kupić takie mieszkanie?

Postautor: Sellie » 20 paź 2023, 18:52

bridget pisze:
Sellie pisze:Dzieki, bede patrzec, chociaz sa te przeklete parkingi obowiazkowe (a ja nie chce miec auta). Jak je doliczam to nawet te 12500 wychodzi duzo...
Chyba sobie odpuszcze zakupy bo widze, ze to juz pozamiatane. Moglam kupic 5 lat temu to sie wahalam, ze za duzo. A teraz juz wcale nie kupie.

Może nie do każdego parking jest obligatoryjny a jeśli tak to taki parking można wynająć.
Rozumiem Cię doskonale bo sama widzę jak te ceny wariują, od marca do dziś ok 30% podrożały a to jest mega dużo.

A widziałaś inwestycje Grabczaka 8? Tam ceny ok 12 500 zł, Biedronka 5 min spacerem, do przystanków na 29 Listopada też blisko.
Proins na Centralnej też miał niskie ceny ale nie wiem co im tam jeszcze zostało.
Na Prądniku Białym (Bociana) Grimbud miał jeszcze 3 tyg temu dostępne mieszkania za ok 12 tys/m2 ale nie wiem czy ta lokalizacja Ci odpowiada.
Powodzenia życzę!


Dzięki za podpowiedzi, posprawdzałam iiii Grabczaka nie ma nic, wszystko porezerwowane już, a nawet cenowo jeszcze na styk by może było :( Proins - 2 pokoje za drogo wychodzą -580k, to już mi się nie zepnie budżetowo, Grimbud ma już tylko duże metraże +60m2.


oxygen
Posty: 100
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: 2 pokoje 40m2 do 500 k - gdzie w Krakowie można kupić takie mieszkanie?

Postautor: oxygen » 17 kwie 2024, 12:33

W inwestycji Słomczyńskiego Widoki na Górce Narodowej można znaleźć coś 2-pokojowego w okolicach 500 tys., ale do tego przydałoby się jeszcze miejsce postojowe na pewno w tym rejonie.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości