Ulice Długa 68 / Szlak 16 Kraków - niezabudowana działka w centrum Krakowa - co tam powstanie

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Ulice Długa 68 / Szlak 16 Kraków - niezabudowana działka w centrum Krakowa - co tam powstanie

Postautor: Nowy » 27 mar 2024, 10:41

Ostatnio moją uwagę zwróciła działka, a może dwie działki, dokładniej to teren który łączy się z dwiema ulicami i od ich strony są tam przerwy w zabudowie.

Obrazek

Ul. Długa 68 - tu widać, że działka została jakiś czas temu uprzątnięta, bo były na niej jakieś zabudowania, ale wszystko zostało wyburzone i ogrodzone płotem z blachy.

Obrazek

Od drugiej strony natomiast to miejsce graniczy z ulicą Szlak 16 - mam nadzieję, że dobrze założyłem tutaj numerację


Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Ulice Długa 68 / Szlak 16 Kraków - niezabudowana działka w centrum Krakowa - co tam powstanie

Postautor: Nowy » 27 mar 2024, 10:42

W każdym razie tworzy to spory teren do zabudowy i w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Obrazek

Ktoś się może orientuje, co tam może powstać, czy w ogóle są jakieś plany dot. zabudowy tych działek?



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości