Śmieszne place zabaw / mała architektura na osiedlach - przykłady / zdjęcia / opinie

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Śmieszne place zabaw / mała architektura na osiedlach - przykłady / zdjęcia / opinie

Postautor: iti » 10 kwie 2024, 18:02

Nie wiem jak myślicie, ale jednak projektanci tego placu zabaw w Krakowie mogliby się wykazać nieco większą inwencją.

Obrazek

Mam taką małą podpowiedź dla nich ; )


iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Śmieszne place zabaw / mała architektura na osiedlach - przykłady / zdjęcia / opinie

Postautor: iti » 10 kwie 2024, 18:05

I mam nadzieje, że nikt tu nie będzie się czuł urażony, ale jakoś nie mogłem powstrzymać tego skojarzenia, zresztą sami powiedzcie, czy to się tak nie kojarzy?

iti
Posty: 1178
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Śmieszne place zabaw / mała architektura na osiedlach - przykłady / zdjęcia / opinie

Postautor: iti » 10 kwie 2024, 18:28

I jakby ktoś nie wiedział, to przy nowym bloku przy ul. Ślicznej w Krakowie - tam też więcej zdjęć dodanych.


zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Śmieszne place zabaw / mała architektura na osiedlach - przykłady / zdjęcia / opinie

Postautor: zaba » 18 kwie 2024, 10:32

Tu chyba też był albo miał być plac zabaw, ale dali sobie spokój LOL

Obrazek

Wygląda perfekcyjnie ta zagroda, szkoda, że nie ma w niej sprzętów dla dzieci, bo byłoby jeszcze lepiej. Ale pewnie specjalna miękka nawierzchnia, nie jest tu przypadkiem. Chyba, że to było coś tymczasowego, ale to może lepiej by sprzątnęli. Ktoś zna dokładniejszą historię tej instalacji? Dlaczego tak?

zaba
Posty: 73
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Śmieszne place zabaw / mała architektura na osiedlach - przykłady / zdjęcia / opinie

Postautor: zaba » 18 kwie 2024, 10:33

To oczywiście okolice Klimeckiego i Osiedla Salsa w Krakowie, choć nie wiem czy to ma na pewno z nimi związek.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości