Strona 1 z 1

Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie

: 22 cze 2026, 12:28
autor: czang
Widziałem gdzieś kiedyś jakąś informację o tym, że dosyć charakterystyczna hala przemysłowa znajdująca się za Kauflandem przy Wiślickiej / Okulickiego, pod adresem os. Kombatantów 16 ma zostać wyburzona i w jej miejsce ma być wybudowane coś innego - albo mieszkania albo mieszkania na wynajem. Ktoś się może orientuje czy to prawda, czy naprawdę ma nastąpić rozbiórka hali na Kombatantów?

Re: Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie

: 22 cze 2026, 12:30
autor: czang
Faktycznie kiedyś funkcjonowały tam jakieś biznesy różne, ale wydaje mi się, że one się z tych miejsc wyniosły.

Obrazek

Sprawia to wrażenie takie, że stoi puste to miejsce, więc te spekulacje to jakoś uwiarygadnia.

Re: Hala Osiedle Kombatantów 16 w Krakowie / czy zostanie wyburzona / co tam powstanie

: 22 cze 2026, 12:31
autor: czang
Miejsce nie jest złe, jest tam niezła komunikacja, usługi niedaleko, szkoły, przedszkola itp.

Obrazek

Choć skoro to była hala produkcyjna, to pewnie teren jest przeznaczony na usługi, więc albo usługi albo mieszkaniówka na wynajem. Ktoś może wie coś więcej?