Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
MrRobot
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2018, 18:52

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: MrRobot » 09 cze 2018, 11:18

Odnośnie MwM za kilka lat, gdy zostanie przebudowany pas startowy (niestety są z tym póki co problemy) to ścieżka podejścia się zmieni i samoloty tam nie będą latać. W budynku 2.1, w mieszkaniach od strony Radzikowskiego pociągów już nie słychać - sprawdzone, więc w 2.2 powinno być również OK.


Kicky
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2019, 15:52

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: Kicky » 19 lut 2019, 16:03

Ja trafiłem na osiedle Arkadia Grębałowska. I mam sporą zagwostkę. Forma domku 98m2 za ok. 500k, ale z administracją zajmującą się odśnieżaniem, koszeniem i takie tam pierdoły. Generalnie wypas -wentylacja z filtrami anty-smogowymi co w sumie jest dla mnie mega istotne ze względu na dzieciaki, ogródek, dwa miejsca w cenie, ale zamiast gazu jest pompa ciepła... . I tu zaczynają się schody. Niby fajnie bo daje to klimę w standardzie, ale czy ma ktoś jakieś opinie co do działania takiego rozwiązania??? Z drugiej strony odpada gaz, czad itp., ale sam nie wiem. Podpowiecie coś??? Zastanawiam się też czy nie za tanio jak na ten cały wypas, który oferują :? Podpowiedzcie coś plsss...



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości