Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
feliz009
Posty: 7
Rejestracja: 03 paź 2017, 0:04

Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: feliz009 » 03 paź 2017, 0:25

Hej,

Przegladamy oferty na pierwotnym i wtornym rynku od paru miesiecy... 99% internetu chyba juz obejrzelismy ;)

Szukamy 4 pokojowego mieszkania w "fajnej" lokalizacji. W miare blisko do tramwaju, dzieciaki szybka rosna, zacznie sie szkola, zajecia dodatkowe itd. Skupiamy sie na zachodniej czesci Krakowa. Chcielismy sie zmiescic w granicy "obwodnicy". Poczatkowo chcielismy 90m2 i w gore ale prawie nic sie nie buduje w tych rozmiarach a jak juz jest to >10tys m2 :( Optymalnie byloby gdybysmy zmiescili sie w 600 tys z zakupem mieszkania i miejsca w garazu.

Znacie cos takiego? :)

p.s. przejrzane doglebnie oferty to:

Bunscha Park (sa 115m2 ale wszystkie sypialnie na PN),
Zielona Polana (nieustawne),
Atal Zablocie (bardzo miejsko, problem z parkowaniem i troche moloch...),
Mieszkaj w Miescie (zapowiadalo sie fajnie, ale co chwila samoloty i tory kolejowe zaraz obok),
Bronowickie Ogrody (za daleko trochę)

W zasadzie to przejrzelismy chyba wszystkie oferty deweloperow oprocz Huty, Prokocimia/Biezanowa, Kurdwanowa i Czyzyn....nie ciagnie nas w tamte rejony i generalnie slabo je znamy.

Czy my za bardzo wydziwiamy? za duze mamy wymagania...czy za malo $$ :/


nitro
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2017, 10:27

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: nitro » 03 paź 2017, 11:16

Proponuję sprawdzić ofertę w inwestycji Lubostron 22 od ASA Development, mają tam chyba jeszcze dwa czteropokojowe mieszkania ~80m2, tylko, że na niższych piętrach, ale wydają się całkiem sensowne.

feliz009
Posty: 7
Rejestracja: 03 paź 2017, 0:04

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: feliz009 » 03 paź 2017, 14:16

nitro pisze:Proponuję sprawdzić ofertę w inwestycji Lubostron 22 od ASA Development, mają tam chyba jeszcze dwa czteropokojowe mieszkania ~80m2, tylko, że na niższych piętrach, ale wydają się całkiem sensowne.

Dziekuje. Niestety maja tylko jedno, zaokraglone i z katami ostrymi :/


CZAKO
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2017, 19:42

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: CZAKO » 17 paź 2017, 19:44

Też szukam 4 pokojowe. Na razie MWM wygrywa układami mieszkań. Czekam na etap 2.2.

Darek22
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2017, 9:59

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: Darek22 » 31 paź 2017, 10:01

ja także szukam czegoś w dobrej cenie

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: pozdro » 06 lis 2017, 14:15

Bierz Mieszkaj w Miescie na Bronowicach.
Ja bym takze rozwarzyl Nowa Hute bo to spoko dzielnica. W zasadzie ja gdybym kupowal to bralbym pod uwage tylko Krowodrze, Bronowice, Grzegorzki, Czyzyny i Nowa Hute. Ewentualnie cos w okolicach Kapelanki czy nad Wisla, gdyby to mialo byc po poludniowej stronie rzeki.
Z ciekawych mieszkan znalazlem cos takiego. Budynek jest calkiem spoko.
modernity.pl/mieszkania/212

Aczkolwiek i tak najlepsze wydaje sie Mieszkaj W Miescie.

Byc moze na nowa5dzielnica.pl maja cos duzego w sensownej cenie. Choc tam jednak srednio dla rodzin chyba ze ktos lubi mieszkac wsrod sigli.

feliz009
Posty: 7
Rejestracja: 03 paź 2017, 0:04

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: feliz009 » 06 lis 2017, 16:16

Bylismy w MWM. Moze ktos powie ze wybrzydzam, ale nisko przelatujacy samolot co 10 min...naprawde czesto....nie nastraja mnie do zakupu mieszkania w tej okolicy.

Sprawdzilem modernity...ciekawa opcja. Zostalo jedno mieszkanie 4 pokojowe, bez balkonow z oknami na...Prokurature :roll:

Szukamy dalej...przegladajac rowniez rynek wtorny wzdluz i wszerz :)

CZAKO
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2017, 19:42

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: CZAKO » 08 lis 2017, 12:43

Samolot po jakimś czasie nie stanowi problemu. Bardziej martwią mnie pociągi.


Pomocna-22
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2018, 14:50

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: Pomocna-22 » 17 maja 2018, 14:59

Nie wiem czy ktoś jeszcze szuka, ale na ul. Głogowiec (ul. Olszanicka w pobliżu) coś się tworzy.
Z tego co widziałam na stronce u nich ta mają mieszkania 4 pokojowe z ogródkami i w budżecie 600tys się na pewno zmieścisz (przynajmniej jeżeli chodzi o to mniejsze mieszkanie u nich - 72m2)!

Tu macie link do ich stronki:
apartamenty-las-wolski.pl

Znalazłam ich na otodomie i tam mają chyba aktualne zdjęcia, bo domy wyglądają na bardziej wykończone. Ale wystawili tylko to większe mieszkanie więc nie wiem jak z dostępnością tych mniejszych, niby na stronce jest jeszcze parę dostępnych, ale ta stronka nie wygląda na ostatnio aktualizowaną. Chyba warto sprawdzić ;)

otodom.pl/oferta/mieszkaj-wsrod-zieleni-116m-i-ogrod-wola-justowska-ID3BFYs.html

Mój budżet jest znacznie niższy, ale podsyłam bo może ktoś, coś... :)

Józef
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2018, 16:53

Re: Wygodne mieszkanie 4 pokojowe w Krakowie dla rodziny za normalną cenę - forum

Postautor: Józef » 23 maja 2018, 17:08

Na stronie znalazłem
rzut mieszkania 4 pokoje dobry układ.jpg
rzut mieszkania 4 pokoje dobry układ.jpg (79.26 KiB) Przejrzano 11823 razy
rzut takiego mieszkania - załączam co o tym myślicie? Kupować czy jest coś fajniejszego w okolicy?
Jest mieszkanie 4 pokojowe na ul. Głogowiec w Krakowie - Olszanica/Wola/Zwierzyniec. na 72 m2 zmieszczono trzy sypialnie i jeden duży "living room z kominkiem" i kuchnią , jest ogród ok 170 m2 - ze strony apartamentów las wolski wynika że zostały trzy do sprzedania i trzy już sprzedali. Ceny to ok 575 tys za wszystko czyli apartament i ogród i 2 miejsca parkingowe. Jaka jest wasza opinia czy ktoś już z Was kupił tam?



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości