Preferencje nabywców mieszkań w Krakowie - ankieta

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
marzenahajduczek
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2018, 13:09

Preferencje nabywców mieszkań w Krakowie - ankieta

Postautor: marzenahajduczek » 04 maja 2018, 13:52

Dzień dobry,

Prowadzę badania, dotyczące nabywców nieruchomości z Krakowskiego rynku pierwotnego, która stanowią dla mnie materiał pomocniczy w pisaniu pracy dyplomowej. Będę wdzięczna za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie ankiety dotyczącej najbardziej preferowanych przez Państwa dzielnic Krakowa/osiedli/standardów wykończenia nieruchomości.

Poniżej wklejam link bezpośrednio do kwestionariusza:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdm0WJy4RP7mjzvaG-qQkU7V3aAvlEKAupOxmKUpHwNwJN9Vw/viewform


Z góry dziękuję za poświęcony czas.


tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Preferencje nabywców mieszkań w Krakowie - ankieta

Postautor: tomekl007 » 05 maja 2018, 0:09

Witam, proszę o udostępnienie wyników ankiety-wtedy również ją wypełnie.

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Preferencje nabywców mieszkań w Krakowie - ankieta

Postautor: pozdro » 06 maja 2018, 11:15

Dokładnie ja ją wypełniłem i z chęcią na koniec zobaczę wyniki ankiety jak ludzie odpowiadali. Choć z drugiej strony głosem ludu nie ma się co kierować jak się jest hipsterm :)


tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Preferencje nabywców mieszkań w Krakowie - ankieta

Postautor: tomekl007 » 22 maja 2018, 20:56

marzenahajduczek pisze:Dzień dobry,

Prowadzę badania, dotyczące nabywców nieruchomości z Krakowskiego rynku pierwotnego, która stanowią dla mnie materiał pomocniczy w pisaniu pracy dyplomowej. Będę wdzięczna za poświęcenie kilku chwil na wypełnienie ankiety dotyczącej najbardziej preferowanych przez Państwa dzielnic Krakowa/osiedli/standardów wykończenia nieruchomości.

Poniżej wklejam link bezpośrednio do kwestionariusza:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdm0WJy4RP7mjzvaG-qQkU7V3aAvlEKAupOxmKUpHwNwJN9Vw/viewform


Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Czy mozna prosic o podzielenie sie wynikami?



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości