Mieszkanie na 4 piętrze z tarasem widokowym / wady / zalety / opinie na forum

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
koloxd1992
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2019, 10:30

Mieszkanie na 4 piętrze z tarasem widokowym / wady / zalety / opinie na forum

Postautor: koloxd1992 » 06 gru 2019, 10:39

Witam. Jestem nowy i mam pytanie dotyczące mieszkania na ostatnim piętrze z tarasem.
Jakie są wady i zalety takiego mieszkania może ktoś miał doświadczenia.
W złączniku przesyłam układ mieszkania i jak wygląda blok

Obrazek

Obrazek


Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Mieszkanie na 4 piętrze z tarasem widokowym / wady / zalety / opinie na forum

Postautor: Nowy » 11 gru 2019, 14:50

koloxd1992 pisze:Witam. Jestem nowy i mam pytanie dotyczące mieszkania na ostatnim piętrze z tarasem.
Jakie są wady i zalety takiego mieszkania może ktoś miał doświadczenia.

Całkiem spoko układ mieszkania moim zdaniem, a taras to tylko plus. Przy czym postaraj się, żeby jego nawierzchnia była częścią wspólną, a nie Twoją prywatną, żeby w razie zalania kogoś na dole, konieczności remontu, nie był to tylko Twój problem, tylko wspólnoty.

kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: Mieszkanie na 4 piętrze z tarasem widokowym / wady / zalety / opinie na forum

Postautor: kowal123 » 12 gru 2019, 12:06

Warto pewnie też ubezpieczyć mieszkanie w takim przypadku. Za części wspólne trzeba płacić co miesiąc czynsz...


kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Mieszkanie na 4 piętrze z tarasem widokowym / wady / zalety / opinie na forum

Postautor: kwk » 12 gru 2019, 21:36

Będzie ciepło bo wystawa zachodnio-południowa i ostatnie piętro. Dowiedz się jak wygląda izolacja dachu oraz czy możesz założyć klimę.
BTW: gdzie takie fajne bloki budują?



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości