Planowane inwestycje mieszkaniowe Dąbie Kraków - dyskusja

Forum dla osób, które zastanawiają się jaka lokalizacja mieszkania w Krakowie jest najlepsza? W której dzielnicy Krakowa dobrze się mieszka? Ciekawe mijsca w Krakowie i Małopolsce.
marcind
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2016, 15:59

Planowane inwestycje mieszkaniowe Dąbie Kraków - dyskusja

Postautor: marcind » 27 paź 2016, 14:06

Witam, chciałem zapytać, czy ktoś na forum orientuje się może czy w najbliższym czasie ruszy jakaś kolejna budowa na Dąbiu? Chodzi mi o inwestycje, które obecnie nie są w sprzedaży i możnaby liczyć na kupno jakiegoś mieszkania w przedsprzedaży. Wiem, że Wawel Service od przysłego roku ruszy z drugim blokiem przy Lema (bliźniaczy do tego, który powstaje teraz). Z góry dziękuję za informacje


Nowy
Posty: 1624
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Planowane inwestycje mieszkaniowe Dąbie Kraków

Postautor: Nowy » 19 sty 2017, 10:34

Jeśli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe, które powstają w Krakowie w okolicach Dąbia, to wygląda na to, że powstaje tam nowy projekt, chyba zupełna nowość - Apartamenty Lema Kraków budowane w okolicach Kraków Areny :) Myślę, że to niezła lokalizacja, jeśli chodzi o nasze miasto, nieźle skomunikowana z resztą Krakowa i z dobrym dostępem do zieleni. Ciekawe tylko jakie są w niej ceny, ale specjalnie tanio raczej nie jest.



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości