Osiedle 5 Kolorów Kraków - forum mieszkańców osiedla

Zapraszamy do zakładania forów nowych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Zapraszam do kontaktu z administratorem przez wiadomość prywatną w tej sprawie.
Keicam
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2018, 9:53

Osiedle 5 Kolorów Kraków - forum mieszkańców osiedla

Postautor: Keicam » 13 mar 2018, 9:55

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla 5 kolorów w Krakowie, które buduje deweloper Frax-Bud. Opinie, spostrzeżenia, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.


skip
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2018, 20:00

Re: Osiedle 5 Kolorów Kraków - forum mieszkańców osiedla

Postautor: skip » 22 kwie 2018, 20:08

Witam,

Kupiłem mieszkanie na Osiedlu 5 kolorów. Za niedługo nastąpi odbiór mieszkania i chciałbym uzyskać od developera projekty instalacji: CO, WOD-KAN, elektr. i wentylacji.

Deweloper od ponad miesiąca nie chce udostępnić ww projektów, a chciałbym mieć możliwość sprawdzenia czy instalacje wykonane w mieszkaniu zostały wykonane zgodnie z projektem lub czy były jakieś odstępstwa (a jeśli były to gdzie i jakie).

Czy spotkaliście się Państwo z podobnym zachowaniem developera? Czy ktoś z Państwa odebrał już mieszkanie i czy otrzymał od developera ww dokumenty?

pozdrawiam.

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Osiedle 5 Kolorów Kraków - forum mieszkańców osiedla

Postautor: ragar » 08 maja 2018, 0:56

Może to kwestia czasu koniecznego na przygotowanie wszystkich dokumentów, udało się je dostać? W każdym razie rzadko się zdarza tak, że takie dokumenty dostaje się dużo wcześniej.


Ceylon
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2018, 14:50

Re: Osiedle 5 Kolorów Kraków - forum mieszkańców osiedla

Postautor: Ceylon » 16 maja 2018, 13:12

skip pisze:Witam,

Kupiłem mieszkanie na Osiedlu 5 kolorów. Za niedługo nastąpi odbiór mieszkania i chciałbym uzyskać od developera projekty instalacji: CO, WOD-KAN, elektr. i wentylacji.

Deweloper od ponad miesiąca nie chce udostępnić ww projektów, a chciałbym mieć możliwość sprawdzenia czy instalacje wykonane w mieszkaniu zostały wykonane zgodnie z projektem lub czy były jakieś odstępstwa (a jeśli były to gdzie i jakie).

Czy spotkaliście się Państwo z podobnym zachowaniem developera? Czy ktoś z Państwa odebrał już mieszkanie i czy otrzymał od developera ww dokumenty?

pozdrawiam.

Dasz znać jak wygląda sprawa? Może być PW, ja nie mogę wysłać wiadomości. Mi udało się dostać na razie tylko zdjęcia instalacji.
Do tej pory kontakt był z nimi ok, a tutaj przy tych dokumentacjach i projektach kontakt jest słaby.

Alfu
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2018, 16:48

Re: Osiedle 5 Kolorów Kraków - forum mieszkańców osiedla

Postautor: Alfu » 21 maja 2018, 16:43

Witam, chętnie dowiem się jak tam Wasze odczucia po odbiorach odnośnie dewelopera? Jakieś problemy poza w/w?



Wróć do „Fora mieszkańców nowych osiedli w Krakowie i Małopolsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości