Parkowanie na nie swoich miejscach w garażu podziemnym - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
alfaanna
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwie 2016, 15:55

Parkowanie na nie swoich miejscach w garażu podziemnym - Prądnik Nowy

Postautor: alfaanna » 07 lut 2017, 22:14

Jeszcze do tego dodam parkowanie nie na swoich miejscach w parkingu podziemnym. Nie bylo nas 2 godziny a tu niespodzianka ktoś wygodnie sobie stoi na naszym miejscu.


erewan
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, 20:31

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach w garażu podziemnym - Prądnik Nowy

Postautor: erewan » 07 lut 2017, 23:56

Co najgorsze, nie do końca wiadomo co zrobić z taką "niespodzianką"... Zostaje kartka za wycieraczką.

Michał
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2016, 7:02

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach w garażu podziemnym - Prądnik Nowy

Postautor: Michał » 08 lut 2017, 7:53

Linka holownicza, fura z 4x4 i wytargać dziada z miejsca :)

Ja bym się nawet nie szczypał. Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko temu, żeby ktoś na chwilę jak ma potrzebę zaparkował na moim miejscu, bo znam to z drugiej strony - jeżdżąc na usterki po budynkach też gdzieś musiałem parkować, ale zawsze była zostawiana kartka z numerem telefonu i w razie potrzeby w ciągu 2 minut przestawiałem samochód.

Chyba że ktoś parkuje na chama, żadnej informacji i pół dnia go nie ma...


alfaanna
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwie 2016, 15:55

Re: Parkowanie na nie swoich miejscach w garażu podziemnym - Prądnik Nowy

Postautor: alfaanna » 08 lut 2017, 9:45

Wczoraj zaparkowane koło 20 i nadal stoi. Widziałam też samochód który miał za szybą kartkę z numerem żeby dzwonić jak przyjedzie właściciel miejsca i to jest dla mnie ok. Ale zostawianie fury na całą noc i brak możliwości kontaktu to już przesada.



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości