Zmiana administratora bloku ten jest za drogi - Prądnik Nowy (etap I)

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
kasiajas1225
Posty: 8
Rejestracja: 02 cze 2017, 16:28

Re: Zmiana administratora bloku ten jest za drogi - Prądnik Nowy (etap I)

Postautor: kasiajas1225 » 02 lip 2017, 21:23

koszty za administrowanie podane sa powyzej, caly wykaz, . Obsługa porządkowo- techniczna (nadzór nad wywiązywaniem się z obowiązków firm
świadczących usługi na rzecz nieruchomości zgodnie ze stosownie zawartymi umowami):


Mieszkaniec
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2017, 13:48

Re: Zmiana administratora bloku ten jest za drogi - Prądnik Nowy (etap I)

Postautor: Mieszkaniec » 05 lip 2017, 8:22

Witam Wszystkich!

Również jestem za zmianą administratora.
Przede wszystkim aby reprezentował interesy mieszkańców a nie dewelopera ale i również ze względu na wysokie koszty.

Widzialam na forum informację o planowanym zebraniu w dniu wczorajszym. Zeszłam jednak do garażu o 20:03 i nikogo nie bylo. Czy spotkanie sie nie odbyło?

Zdecydowanie trzeba zająć się ta sprawa.
Nie jestem przekonana czy wszyscy czytają to forum.
Być może warto byłoby ustalić termin i zamieścić taka informację przy wejściach do klatek.

Ze swojej strony mogę zaproponować przygotowanie takich informacji i rozwieszenie.

Dajcie znać jak to widzicie.

kasiajas1225
Posty: 8
Rejestracja: 02 cze 2017, 16:28

Re: Zmiana administratora bloku ten jest za drogi - Prądnik Nowy (etap I)

Postautor: kasiajas1225 » 05 lip 2017, 10:58

jeżeli jesteś za, to zaproponuj jakieś rozwiązanie, to wczorajsze nie wypaliło, bo 2 osoby to nie wiadomo kto i po co tam był i tym bardziej że się nie spotkały. może przygotowanie takich informacji i rozwieszenie po klatkach coś by dało . bo tu nie chodzi tylko o administratora ale o sprawy które dotyczą nas wszystkich, nie jakieś złośliwości ale z pewnością każdy ma jakąś propozycje żeby się nam mieszkało dobrze.


ewelina
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2016, 14:54

Re: Zmiana administratora bloku ten jest za drogi - Prądnik Nowy (etap I)

Postautor: ewelina » 18 sie 2017, 13:52

Hej,

uważam, ze powinniśmy co z tym zrobić ponieważ nasz czynsz jest zdecydowanie za wysoki. Uwazam, ze stawka 2,98 za mieskanie i 4,21 za miejsce postojowe to zdecydowanie za duzo. 25,51 za smieci dla jednej osoby? sporo. Może zaczniemy od prośby o przedstawienie faktur za co ponosimy tak wysokie koszta administracji? Moze wystarczy zmienic jakis dostawcow? firme sprzatajaca czy ta zamujaca sie odpadami?

grzybowski
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2016, 19:32

Re: Zmiana administratora bloku ten jest za drogi - Prądnik Nowy (etap I)

Postautor: grzybowski » 19 sie 2017, 18:47

jak widać administrator czerpie wiadomości z forum, bo zauważyłem, że często w mailach pojawiają się problemy poruszane na forum. w związku z tym - Panie Administraorze - prosimy o wyregulowanie samozamykaczy przy drzwiach wejściowych oraz pomoc w wyjaśnieniu prac trwających przy naszym bloku



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości