Prace przy budunku i przyłącenie kanalizacji przez CPRE - etap I Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Prace przy budunku i przyłącenie kanalizacji przez CPRE - etap I Prądnik Nowy

Postautor: bartusstw » 10 sie 2017, 21:27

jeżeli dobrze pamiętam na pierwszym i zarazem ostatnim zebraniem rozmawialiśmy na temat ew. możliwości podłączenia pod kanalizację ? z tego co widać to chyba CPRE sobie poradziło już bez naszej zgody ?


malgozia
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2017, 17:35

Re: Prace przy budunku i przyłącenie kanalizacji przez CPRE - etap I Prądnik Nowy

Postautor: malgozia » 16 sie 2017, 14:56

W ogóle co z kolejnym spotkaniem mieszkańców ? miało być o ile dobrze pamiętam w czerwcu ? :roll:

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Prace przy budunku i przyłącenie kanalizacji przez CPRE - etap I Prądnik Nowy

Postautor: Hiroshima » 16 sie 2017, 20:13

Rozkopali ładnie teren wzdłuż całego naszego bloku. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale ciekawi mnie kto wydał na to zgodę, skoro takie nie wydali mieszkańcy. Zapewne wie sam administrator, którego od miesięcy nie widziałem.


bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Re: Prace przy budunku i przyłącenie kanalizacji przez CPRE - etap I Prądnik Nowy

Postautor: bartusstw » 16 sie 2017, 21:18

do rozkopania wzdłuż nie musimy wydawać zgody, bo to działka dewelopera, jeżeli wykop ma powyżej 1m powinien być z kolei zabezpieczony. jedynie kanalizacja którą zrobiło CPRE jest trochę nie halo moim zdaniem

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Prace przy budunku i przyłącenie kanalizacji przez CPRE - etap I Prądnik Nowy

Postautor: Hiroshima » 16 sie 2017, 21:28

A czy teren/działka dewelopera nie jest tylko do śmietnika? Z tego co wiem tak właśnie jest. Rozkopano ziemię na całej długości bloku, aż po wschodnią granicę.



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości