Deszcz spadający na balustrady balkonów i rozpryskujący się na okna - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
kalina
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2017, 15:44

Deszcz spadający na balustrady balkonów i rozpryskujący się na okna - Prądnik Nowy

Postautor: kalina » 26 wrz 2017, 16:19

Do tej pory nie zwróciłem uwagi gdy padał deszcz, ale ostatnio się wściekłem. Żona umyła okna i przyszedł deszcz , stosunkowo słaby . Niestety ponieważ brak jest daszków lub rynienek więc deszcz z balkonów położonych na wyższych piętrach spada na poręcz mojego balkonu i się rozpryskuje , mimo odległości drzwi szklane do mieszkania całkowicie zostały zapaćkane. Szyby z balustrad są położone w idealnym pionie. co powoduje że spływająca po nich woda spada na balustrady poniżej rozpryskując się. i chlapie na szyby w mieszkaniach. Oglądałem bloki przy ul Danka tam przy każdym balkonie są zabezpieczenia podobne do parapetów i woda nie spada na balustrady poniżej. Mam pecha, że mieszkam nisko ale chyba deweloper CP RP zawalił i chciał na lokatorach zaoszczędzić lub zatrudnił projektanta który dopiero raczkuje i się nie zna. Myślę że musimy w to zaangażować wszystkich lokatorów.


didiona
Posty: 15
Rejestracja: 01 mar 2016, 16:23

Re: Deszcz spadający na balustrady balkonów i rozpryskujący się na okna - Prądnik Nowy

Postautor: didiona » 28 wrz 2017, 18:02

Tak, jestem za, też mnie to denerwuje bo balkon niepotrzebnie moknie i sie brudzi a niedlugo bedzie pewnie brudna i elewacja.Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości