Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: bartusstw » 26 cze 2016, 19:15

I mi się udało trochę popatrzeć na budowę od środka - elewacja już prawie gotowa.Do zrobienia klatka C i część B. O dziwo nawet dziś trwały prace przy elewacji. Przód z balustradami i wypełnieniem wygląda już całkiem fajnie. Mieszkania się tynkują i robią wylewki - aktualnie są na 2 piętrze - przynajmniej w klatce B. Trochę słabo wyglądają części wspólne i klatki. Dzieje się coś przy instalacji windy, ale samej kabiny jeszcze nie ma. Garaż całkiem zaawansowany, docieplony strop, większość instalacji pociągnięta - pamiętajcie żeby sprawdzić drzwi do garażu z klatki B - aktualnie są już docelowe i niezabezpieczone ;-) Swoją drogą drzwi WIŚNIOWSKI, a więc CPRE nie oszczędza na materiałach. Poniżej kilka fotek dla tak ciekawskich jak ja.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: bartusstw » 26 cze 2016, 19:16

c.d.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

ka.ter
Posty: 12
Rejestracja: 20 cze 2016, 19:36

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: ka.ter » 26 cze 2016, 19:45

Dzięki za aktualne informacje i zdjęcia. Wygląda bardzo dobrze, nie powinno być opóźnienia? Ciekawe co będzie z tym placem manewrowym? bo na razie ta ilość betonu wokół trochę przerażająca, pozdrowienia


bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: bartusstw » 26 cze 2016, 20:25

-Patrząc na zaawansowanie prac ja myślę, że są szanse na pierwsze odbiory w listopadzie. 3 miesiące to aż nadto na zakończanie prac i pewnie koło miesiąca czasu potrwają formalności. Jak ktoś będzie coś wiedział o planach budowlańców to czekamy z niecierpliwością na wszystkie informacje ;-)

pawel
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:10

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: pawel » 26 cze 2016, 21:02

Dołączam się do podziękowań za zdjęcia ze środka. Dobrze zobaczyć jak idą prace w środku. To że klatki zostawiają do zrobienia na koniec nie powinien dziwić bo tylko by się zniszczyły przy robieniu mieszkań. Jak skończą mieszkania to wtedy można na gotowo robić klatki i korytarze.

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Hiroshima » 27 cze 2016, 9:32

ka.ter pisze:Dzięki za aktualne informacje i zdjęcia. Wygląda bardzo dobrze, nie powinno być opóźnienia? Ciekawe co będzie z tym placem manewrowym? bo na razie ta ilość betonu wokół trochę przerażająca, pozdrowienia

Jeżeli przeraża Cię ten beton wokół ze zdjęcia to tam będą przecież ogródki przecież i pójdzie na to chyba z pół metra ziemi :)

A plac manewrowy zniknie wkrótce wg słów dewelopera i póki co będzie tam pewnie zasiana trawa czy cuś, choć pewnie przez jakiś czas posłuży jako dziki parking.

mmm
Posty: 60
Rejestracja: 06 lut 2016, 13:27

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: mmm » 27 cze 2016, 16:51

ka.ter pisze:Dzięki za aktualne informacje i zdjęcia. Wygląda bardzo dobrze, nie powinno być opóźnienia? Ciekawe co będzie z tym placem manewrowym? bo na razie ta ilość betonu wokół trochę przerażająca, pozdrowienia

Plac manewrowy zniknie, ponieważ rozpocznie się praca przy drugim budynku.

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Hiroshima » 29 lip 2016, 20:10

Wrzucam kilka zdjęć, szwendałem się w okolicy. W porównaniu z czerwcem kiedy byłem ostatnio to wiele się nie zmieniło. Widać zamontowane barierki tarasowe na dachu, dokończono elewację północną... Budowa drogi i chodnika idzie do przodu, za to od strony wejścia do budynku nic się nie zmieniło od czasu gdy 2 miesiące temu wizytowałem mieszkanie i nadal wszystko rozbabrane. W środku pewnie okna wypucowane, drzwi wstawione i część mieszkań już czeka na odbiór.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: bartusstw » 30 lip 2016, 0:25

Dzieki za zdjecia, miesiac temu skladalo sie rusztowanie i trwaly istatnie prace przy elewacji od polnocy. Widze ze powstal chodnik i podbudowa drogi od poludnia. Ciekawe jak prace w srodku, miesiac temu ocenialbym je na 50-60 % zaawansowania. marianlacz wspominal ze wstepne odbiory za jakis miesiac maja sie zaczynac, ja jestem ciekaw powierzchni, bo zapewne wcisneli wszystkim +-4% i ciekawi mnie to czy to zabezpieczenie z ich strony czy celowa zagrywka

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Hiroshima » 31 lip 2016, 0:43

No tak, przy tym rozrzucie to i dodatkowe 10 tys. może wyjść, co po wzięciu kredytu i stojąc w obliczu remontu może okazać się problemem. Bo że wyjdą mniejsze to akurat nie wierzę :) Ekipa mnie ciśnie żeby im termin rozpoczęcia robót podać, bym od początku stycznia miał już klucze i prąd w gniazdku.



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości