Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
pawel
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:10

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: pawel » 10 sie 2016, 15:26

Nie mam pojęcia, bo jak pisałem na razie tego jeszcze nie ma.


bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: bartusstw » 10 sie 2016, 18:58

MarianŁącz pisze:Na planie też mam coś takiego. Mieszkanko to takie 42,63m2. Oczywiście da się to załatwić zasłonięciem ścianką na 2/3 długości ściany, tylko zapewne ja mam sobie to zrobić sam, automatycznie zmniejszając łazienkę o np 0,3 metra.

Marian co rozumiesz przez plany ? Załącznik do umowy deweloperskiej który można ściągnąć ze strony CPRE ? Czy projekt techniczny? Trochę kiepsko to wygląda z tym odpływem - deweloperzy zazwyczaj kończą swoją odpowiedzialność instalacji praktycznie na równi ze ścianą.

Fajnie, że wielu ludzi się uaktywniło, dzięki wielkie wszystkim za zdjęcia i informację - jak byłem jakieś 10 dni temu to w klatce B kładli płytki na 3 piętrze na korytarzach - nic na klatkach schodowych. Jak wygląda to w tym momencie? Ma ktoś jakieś zdjęcia z wykończonego korytarza ?

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Hiroshima » 25 sie 2016, 9:11

Oglądał ktoś boksy? W każdym jest indywidualne oświetlenie? Zamykanie na kłódkę czy zamek? Jakoś w ostatnich latach pomieszkiwałem w budownictwie z typowymi komórkami lokatorskimi.


Michał
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2016, 7:02

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Michał » 25 sie 2016, 9:48

Załączam zdjęcia boksów - na jednym widać włącznik w boksie, tak jakby było oświetlenie indywidualne, ale nie zwróciłem na to uwagi jak byłem.
Boksy są zamykane na klucz.
Generalnie konstrukcja boksów jest raczej licha, więc albo nie można tam będzie trzymac nic wartościowego albo trzeba ją będzie wzmocnić we własnym zakresie, co ja osobiście zamierzam zrobić.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Hiroshima » 25 sie 2016, 10:42

Dzięki. U mnie na szczęście z 70% ścian będzie stanowić beton, ale reszta wygląda słabo, póki co nie mam pomysłu ale też będę musiał ją wzmocnić.

bartusstw
Posty: 96
Rejestracja: 15 sty 2016, 23:25

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: bartusstw » 26 sie 2016, 16:56

ma ktoś może jakieś zdjęcia ze środka ? Ciekawi mnie wygląd klatek i korytarzy - chciałbym mieć porównanie w jakim tempie idzie praca
tak wiem - klatki i korytarze robione są na końcu, ale chyba już pora :)
ma ktoś może zdjęcie z dachu ?

Ania-2012
Posty: 12
Rejestracja: 19 sie 2016, 19:19

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Ania-2012 » 29 sie 2016, 13:32

Na dachu jeszcze same rury i ziemia przywieziona do posadzenia roślin więc nie było robic zdjeć
ubezpieczenia-astor.pl

pawel
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2016, 20:10

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: pawel » 10 wrz 2016, 13:48

Odnośnie dachu to tak to wygląda na tą chwilę - widać rzeczywiście worki nad klatką C:

Obrazek

Nad klatką B z kolei widać antenę satelitarną czyli wygląda na to że będzie jakaś instalacja zbiorcza. Orientuje się ktoś jak to dokładnie będzie wyglądało? DVB-T + Satelitarna na Hotbirda? Ciekawy też jestem jacy operatorzy internetowi będą doprowadzeni do budynku - może ktoś się orientuje?

Obrazek

A na koniec jeszcze taki widok - nie wiem czy ktoś wcześniej zwrócił uwagę na budowę nowego urzędu celnego obok lidla - trochę nas będzie zasłaniał:

Obrazek


MarianŁącz
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2016, 16:53

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: MarianŁącz » 27 wrz 2016, 23:45

Jak na wizualizacji :D

Obrazek

iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Budowa I etapu inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: iti » 28 wrz 2016, 10:39

Muszę przyznać, że bardzo dobrze to wygląda i cieszy, że buduje się w Krakowie takie dosyć rozsądne budynki, o stonowanych kolorach elewacji, z dużymi balkonami itp. :) Choć mam nadzieję, że z czasem szklane balustrady balkonów nie zostaną upstrzone "słomiankami" tysiąca kolorów (może warto, żeby mieszkańcy dogadali się co do tego wcześniej :idea: ).

I pomyśleć, że jeszcze niedawno odbywały się tam kursy prawa jazdy :) Dzięki @MarianŁącz za zdjęcie!



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości