Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
Puszka
Posty: 13
Rejestracja: 16 paź 2018, 18:18

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Puszka » 01 sty 2019, 21:11

Czy ktoś ma jakieś informacje w sprawie końcowych odbiorów? Ktoś już ma wyznaczony termin?


mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: mor3nko » 02 sty 2019, 10:00

Puszka, 21 grudnia były rozsyłane wiadomości email z informacją dotyczącą odbiorów końcowych. W pierwszym tygodniu stycznia powinna się uprawomocnić decyzja o odebraniu budynku. Następnie zgodnie z umową ustalą termin odbioru do 15 stycznia który nastąpi nie wcześniej niż 7 dni od jego ustalenia. Więc trzeba czekać na informację :)

PS. Kilka pozycji niżej jest prawidłowy temat dotyczący odbiorów w Etapie II.

kasztandd
Posty: 14
Rejestracja: 22 sie 2017, 19:11

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: kasztandd » 02 sty 2019, 18:07

Witam,
Wg mojej wiedzy decyzji jeszcze nie ma, a dopiero od jej wydania jest 14 dni na uprawomocninie.
Podobno w pierwszej kolejności mają być wydawane mieszkania w których było najmniej uwag na odbiorze wstępnym.

Pozdrawiam DD


Puszka
Posty: 13
Rejestracja: 16 paź 2018, 18:18

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Puszka » 02 sty 2019, 19:10

mor3nko pisze:Puszka, 21 grudnia były rozsyłane wiadomości email z informacją dotyczącą odbiorów końcowych. W pierwszym tygodniu stycznia powinna się uprawomocnić decyzja o odebraniu budynku. Następnie zgodnie z umową ustalą termin odbioru do 15 stycznia który nastąpi nie wcześniej niż 7 dni od jego ustalenia. Więc trzeba czekać na informację :)

PS. Kilka pozycji niżej jest prawidłowy temat dotyczący odbiorów w Etapie II.

Dostałam póki co tylko 1 maila z wymiarami mieszkania. O odbiorcach końcowych nawet wzmianki nie było stąd moje pytanie. Dowiem się u źródła ☺

mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: mor3nko » 02 sty 2019, 21:29

Puszka pisze:
mor3nko pisze:Puszka, 21 grudnia były rozsyłane wiadomości email z informacją dotyczącą odbiorów końcowych. W pierwszym tygodniu stycznia powinna się uprawomocnić decyzja o odebraniu budynku. Następnie zgodnie z umową ustalą termin odbioru do 15 stycznia który nastąpi nie wcześniej niż 7 dni od jego ustalenia. Więc trzeba czekać na informację :)

PS. Kilka pozycji niżej jest prawidłowy temat dotyczący odbiorów w Etapie II.


Dostałam póki co tylko 1 maila z wymiarami mieszkania. O odbiorcach końcowych nawet wzmianki nie było stąd moje pytanie. Dowiem się u źródła ☺

Może przez przypadek Twój adres meilowy nie został dodany bo była to wiadomość z uniwersalnym załącznikiem wysłana grupowo. Treść dla wszystkich więc wrzucam poniżej. https://www.scribd.com/document/396689267/s-Re-1002018122112140

Puszka
Posty: 13
Rejestracja: 16 paź 2018, 18:18

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Puszka » 02 sty 2019, 21:56

Bardzo dziękuję za przesłanie tego dokumentu. Będę tam jutro dzwonić bo widocznie pominęli mojego maila.

pawel1991
Posty: 21
Rejestracja: 05 gru 2017, 15:19

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: pawel1991 » 11 sty 2019, 11:43

Cześć,
Czy ktoś z forumowiczów ma jakaś informację o odbiorach?? Tzn cos więcej niz mail, że do 15.01 mają się odezwać.
Przyznaje, że się już niecierpliwie:)

mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: mor3nko » 11 sty 2019, 12:38

Też się niecierpliwie :) nie wiem dlaczego tak zostawiają wszystko na ostatnią chwilę... Miałem nadzieję że w tym tygodniu poznamy terminy. Dodatkowo mieliśmy otrzymać inwentaryzację pozostałych powierzchni typu box lokatorski czy miejsce parkingowe i w tej kwestii też cisza.


kasztandd
Posty: 14
Rejestracja: 22 sie 2017, 19:11

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: kasztandd » 14 sty 2019, 22:42

Witam,
Odbiory zaczynają się od 22.01.2019. zasłyszane "z boku" w pieszej kolejności "gotowe" mieszkania z najmniejszą ilością uwag przy odbiorach wstępnych.

Do zobaczenia za tydzień na Nowym Prądniku :)

Pozdrawiam DD

mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: mor3nko » 16 sty 2019, 9:12

Wiadomości z odbiorami chyba rozesłane (oczywiście na ostatnią chwilę). Niestety mój termin odbioru wyznaczono za prawie 3 tygodnie...



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości