Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
mard0k
Posty: 4
Rejestracja: 16 sty 2019, 9:28

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: mard0k » 16 sty 2019, 9:31

Moje też dopiero na początek lutego. W mieszkaniu były błache usterki więc podejrzewam że taki termin sobie ustalili. Ciekawe czy ktoś odbierze jeszcze w styczniu.


nod1mor
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:50

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: nod1mor » 16 sty 2019, 11:55

no trochę z tym schodzi..
najbardziej mnie martwią wycieki, które pojawiły się w hali garażowej;(

sporo mieliście uwag do szyb/okien?

Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Scout_RB » 16 sty 2019, 12:35

Ja w każdym oknie coś znalazłem - ale były to drobiazgi do naprawienia na miejscu - poza jednym oknem które wymagało całościowej wymiany (a propos okien: Wiecie może czy w ramach gwarancji przewidziana jest jedna bezpłatna regulacja w I roku użytkowania?)

Samo mieszkanie było ok. Uwag nie miałem poza 2 drobnymi. Generalnie jestem zadowolony.

O co chodzi z wyciekami w garażu?


mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: mor3nko » 16 sty 2019, 13:42

Ja też miałem jedną poważna usterkę przy stolarce balkonowej. Zgłoszone przy odbiorze na początku listopada. Teraz mam informację, że nadal czekają na rozpatrzenie reklamacji przez producenta. Na rozpatrzenie reklamacji jest 14/30 dni. Nie wiem jakim trybem to idzie i jak to możliwe że w połowie stycznia sprawa nie jest zamknięta i wyjaśniona.

Na temat wycieków też nic nie słyszałem :)
PS. Czy udając się do Taurona o założenie licznika potrzebuję jakiś papier z odbioru? Bo wg. ich strony należy przynieść tylko uzupełniony wniosek.



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości