Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
Mario91
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2018, 21:53

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Mario91 » 17 lip 2018, 21:59

Widzę, że temat umarł aczkolwiek chciałbym spytać mieszkańców z etapu 1 czy w stosunku do zapowiedzi dewelopera były duże opóźnienia z odbiorem mieszkań? Niedawno zdecydowaliśmy się na mieszkanie w etapie 2 i załatwiamy formalności, a chciałbym móc też poplanowac w jakiś sposób wykończenie.
Obecnie deweloper twierdzi, że prace idą bezproblemowo i skończą wszystko do końca listopada, a odbiory będą grudzień/styczeń (w zależności kiedy uzyskają pozwolenie na użytkowanie).


Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Scout_RB » 18 lip 2018, 10:33

Wczoraj rozmawiałem z kierownikiem budowy. W listopadzie planowane są już odbiory "przedwstępne" - czyli raczej coś w stylu oględzin mieszkania razem z Deweloperem i Wykonawcą w celu wcześniejszej identyfikacji jakiś niedociągnięć. Termin ostatecznych odbiorów (grudniowy) nie jest zagrożony.

Michał
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2016, 7:02

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Michał » 13 sie 2018, 14:19

Z tego co pamiętam, to przy naszym I etapie przeglądy mieszkań szły bardzo spokojnie i bez spiny czasowej, bo czasu było dość do odbiorów końcowych.

Sam prowadziłem kilkanaście takich odbiorów przedwstępnych na I etapie i wszystko szło gładko, a Deweloper/GW uwzględniał uwagi bez jakichś doktoryzowań i marudzenia, oczywiście w granicach rozsądku.

Odbiory wstępne/przeglądy są po to, żeby wcześniej usunąć wady z mieszkań w czasie, w którym i tak trzymają Wykonawcę względy formalne. Dzięki temu przy odbiorach końcowych większość uwag zgłaszanych przez właścicieli jest już usuniętych.

Jestem w ciągłym kontakcie z kierownictwem budowy i z moich informacji wynika, że opóźnień nie planują :)


kasztandd
Posty: 14
Rejestracja: 22 sie 2017, 19:11

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: kasztandd » 30 sie 2018, 20:41

Witam,
Odnośnie odbiorów ...
Był już Ktoś na wizji na tym etapie? Miałem informację że od lipca będzie można już wejść na obiekt, ale niestety brakło czasu na realizację tego planu.

Z Kim można się kontaktować by wejść na budowę już teraz? Pani Mariloa czy może Ktoś ma kontakt bezpośrednio do Kierownika i z nim się umawiać...

Pozdrawiam DD

Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Scout_RB » 30 sie 2018, 21:04

Byłem na budowie w lipcu. Umawiać się należy przez bjuro CPRE czyli przez Panie Mariole lub Joanne.

Na miejscu należy zgłosić się do kierownika Pana Radosława Kiwita.

pawel1991
Posty: 21
Rejestracja: 05 gru 2017, 15:19

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: pawel1991 » 15 paź 2018, 16:24

Dzisiaj napisałem maila do Pani Marioli - nie miałem czasu zadzwonic. Póki co bez odpowiedzi.
Podbijam więc pytanie czy ktoś, coś wie??

pozdrawiam
pawel

Puszka
Posty: 13
Rejestracja: 16 paź 2018, 18:18

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Puszka » 16 paź 2018, 18:22

Z tego co ja wiem to w drugiej połowie października mamy dostać dokładne obmiarowanie mieszkania. Wstępne odbiory maja być w listopadzie, w grudniu te ostateczne, a w styczniu przeniesienie własności.

Sora
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:49

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Sora » 17 paź 2018, 21:53

No to coś się przesuwa, bo we wrześniu rozmawiałam z p. Mariolą, bo chciałam wejść na budowę. Powiedziała, że wstępne odbiory już od X i że niedługo zacznie rozsyłać maile, żeby można się było umawiać, więc żebym poczekała. A póki co cisza :<


Puszka
Posty: 13
Rejestracja: 16 paź 2018, 18:18

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: Puszka » 18 paź 2018, 11:31

Ja te informacje uzyskałam w poprzednim tygodniu od Pani Joanny. Póki co czekam na maila z wymiarami.

pawel1991
Posty: 21
Rejestracja: 05 gru 2017, 15:19

Re: Terminy odbiorów mieszkań w inwestycji Prądnik Nowy w Krakowie

Postautor: pawel1991 » 22 paź 2018, 9:45

Ja mam termin wstępnego odbioru za 3 tygodnie, ale żadnego maila z wymiarami nie dostałem. Pytanie czy powinienem? Myślałem że to liczy sie już samemu przy odbiorze i wprowadza powierzchnie rzeczywistą do protokołu i na podstawie tego trzeba dopłacić lub dostaje się zwrot za różnice.



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości