[Etap II] Klucze do nowego mieszkania / liczna i rodzaj kluczy przy odbiorze - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
Michał
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2016, 7:02

Re: [Etap II] Klucze do nowego mieszkania / liczna i rodzaj kluczy przy odbiorze - Prądnik Nowy

Postautor: Michał » 18 cze 2019, 7:07

Z doświadczenia powiem, że niestety jest to przypadłość tych drzwi. Montowałem je na kilku inwestycjach i zawsze był ten sam problem. Na inwestycji Atrium Park na Bociana mieliśmy nawet taką sytuację, że wwiewało śnieg pod progiem (to był budynek galeriowy, czyli z otwartą od góry klatką schodową).
Mimo tego, że dźwiękoszczelność jest kiepska to mi to akurat nie przeszkadza, biorąc pod uwagę, że mają inne zalety, jak np to, że nie mają zamka na wkładkę i trudno jest się do nich włamać, że są ciężkie, że w przypadku uszkodzenia okleiny można wymienić sam panel zewnętrzny lub wewnętrzny bez potrzeby wymiany całego skrzydła i kilka innych :)


Sora
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:49

Re: [Etap II] Klucze do nowego mieszkania / liczna i rodzaj kluczy przy odbiorze - Prądnik Nowy

Postautor: Sora » 18 cze 2019, 13:30

To może uprzedzę sąsiadów - jak będą z mojego mieszkania dochodzić dźwięki i krzyki "umrzyj wreszcie" to znaczy, że gram, a nie zabijam męża ;D

A tak serio - zgłaszacie to komuś? Jak uszczelniacie?



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości