[Etap II] Przecieki w hali garażowej w nowym bloku / kałuże / plamy - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
nod1mor
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:50

[Etap II] Przecieki w hali garażowej w nowym bloku / kałuże / plamy - Prądnik Nowy

Postautor: nod1mor » 21 sty 2019, 8:15

Scout_RB pisze:Ja w każdym oknie coś znalazłem - ale były to drobiazgi do naprawienia na miejscu - poza jednym oknem które wymagało całościowej wymiany (a propos okien: Wiecie może czy w ramach gwarancji przewidziana jest jedna bezpłatna regulacja w I roku użytkowania?)

Samo mieszkanie było ok. Uwag nie miałem poza 2 drobnymi. Generalnie jestem zadowolony.

O co chodzi z wyciekami w garażu?

nie wiem o co chodzi..;O
cieknie w kilku miejscach, bedac na hali zauważyłem spore kałuże;
mam nadzieję, że niebawem się dowiemy, co jest tego przyczyna;/


Mario91
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2018, 21:53

Re: [Etap II] Przecieki w hali garażowej w nowym bloku / kałuże / plamy - Prądnik Nowy

Postautor: Mario91 » 22 sty 2019, 16:36

Byłem dziś w hali garażowej i nie zauważyłem wycieków, natomiast widziałem, ze pracują jeszcze nad kratkami odpływowymi prosili o niekorzystanie z garażu podziemnego do końca tygodnia, żeby wykonawca mógł skończyć poprawki w części wspólnej.

nod1mor
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:50

Re: [Etap II] Przecieki w hali garażowej w nowym bloku / kałuże / plamy - Prądnik Nowy

Postautor: nod1mor » 24 sty 2019, 7:44

Mario91 pisze:Byłem dziś w hali garażowej i nie zauważyłem wycieków, natomiast widziałem, ze pracują jeszcze nad kratkami odpływowymi prosili o niekorzystanie z garażu podziemnego do końca tygodnia, żeby wykonawca mógł skończyć poprawki w części wspólnej.

byłem podczas odwilży, akurat przejeżdżałem i chciaem rzucić okiem..
jakieś 2 tyg temu..
było pełno plam, zresztą widziałem jak kapało przy rurach instalacyjnych.


Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

Re: [Etap II] Przecieki w hali garażowej w nowym bloku / kałuże / plamy - Prądnik Nowy

Postautor: Scout_RB » 05 lut 2019, 0:53

Kapie cały czas. W weekend prawie lało się ciurkiem... To jakaś grubsza sprawa... Zgłosiłem sprawę kierownikowi - cały czas nad tym pracują.

Co do garażu to martwi mnie jeszcze jedna rzecz. Otóż wjazd jest tak stromy że podjeżdżając od zachodu bardzo ciężko zauważyć z daleka czy brama jest otwarta i czy ktoś nie wyjeżdża. Ostatnio sam dość mocno zahamowałem bo chciałem wjechać w dół i nie widziałem samochodu który akurat wyjeżdżał. Szczególnie jak ktoś ma wyższy samochód to zaglądnięcie w dół przez maskę jest utrudnione. Nie wiem czy nie powinno być jakiejś sygnalizacji - choćby - czy brama jest otwarta czy nie.

Michał
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2016, 7:02

Re: [Etap II] Przecieki w hali garażowej w nowym bloku / kałuże / plamy - Prądnik Nowy

Postautor: Michał » 06 lut 2019, 7:56

Kwestia przyzwyczajenia - na I etapie też rampa ma spory spadek. Trzeba jechać powoli, prawą stroną i wszystko jest ok.

mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Re: [Etap II] Przecieki w hali garażowej w nowym bloku / kałuże / plamy - Prądnik Nowy

Postautor: mor3nko » 11 mar 2019, 18:29

A tak ładnie wygląda już zejście do garażu w jednej z klatek... Obrazek



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości