Wyregulowanie stolarki okiennej w nowym mieszkaniu - Prądnik Nowy Kraków

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Wyregulowanie stolarki okiennej w nowym mieszkaniu - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: mor3nko » 05 mar 2019, 10:14

Orientuje się ktoś czy jest przewidziane odgórnie w niedalekiej przyszłości regulowanie stolarki? Przy odbiorze mówiono mi, że i tak będzie jeszcze robiona jedna regulacja na wiosnę. Nie wiem czy to tylko takie bajerowanie i trzeba już samemu sobie o to zadbać, czy jednak faktycznie coś takiego będzie? Obecnie w przypadku wiatru na zewnątrz po zamknięciu drzwi balkonowych jeśli nie docisnę ich ręką przy ramie, mam piękny koncert gwizdów i innych dźwięków. :evil:


Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

Re: Wyregulowanie stolarki okiennej w nowym mieszkaniu - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: Scout_RB » 05 mar 2019, 10:39

Pytałem o to na odbiorze. Regulacji jako takiej nie ma, ale jako że okna są na gwarancji to można to zgłaszać " gwarancyjnie". Tym niemniej sądzę, że nawet dla serwisu okien wygodniej było by zrobić jedną akcję regulacji w ciągu kilku dniu na wiosnę niż jeździć co jakiś czas osobno do różnych mieszkań. Sądzę że zarządca mógłby się skontaktować w tej sprawie z montażystami i ustalić jakiś termin.

Michał
Posty: 122
Rejestracja: 02 maja 2016, 7:02

Re: Wyregulowanie stolarki okiennej w nowym mieszkaniu - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: Michał » 05 mar 2019, 22:32

u nas - w I etapie tak było z tego co pamiętam, żeby były terminy, w których każdy mógł zgłosić coś do regulacji i faktycznie przyjechała ekipa od stolarki.


Sora
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:49

Re: Wyregulowanie stolarki okiennej w nowym mieszkaniu - Prądnik Nowy Kraków

Postautor: Sora » 08 kwie 2019, 8:41

W związku z mailem, który otrzymaliśmy i terminem możliwej regulacji, chciałam was zapytać - na co zwrócić uwagę, żeby wiedzieć czy okno wymaga regulacji?



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości