[Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

[Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: Scout_RB » 07 sie 2019, 12:19

Słuchajcie, czy wasze Drzwi wejściowe też zaczęły po pewnym czasie się przebarwiać? Ja na moich zauważyłem że w poprzek zaczęła się pojawiać taka ciemniejsza linia drewna (wygląda to trochę tak jakby coś (może klej) przebijało spod spodu spod forniru). Wiem że fornir może naturalnie się odbarwiać, ale tu ciemna linia idzie w poprzek desek i nie nawiązuje do struktury drewna. U sąsiada jest wszystko ok, ale jak zerknąłem na innym piętrze to też miałem wrażenie że coś jest nie tak z fornirem na drzwiach. To tylko moje wrażenia czy też ktoś to zauważył?


dimon
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2016, 20:25

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: dimon » 11 sie 2019, 19:29

Scout_RB pisze:Słuchajcie, czy wasze Drzwi wejściowe też zaczęły po pewnym czasie się przebarwiać?

Zgłaszałeś problem do dewelopera, był jakiś komentarz do takiego zgłoszenia. Też wydawało mi się, że widziałem na którychś drzwiach coś podobnego. Może wrzucisz zdjęcie na forum?

mor3nko
Posty: 86
Rejestracja: 04 kwie 2018, 12:51

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: mor3nko » 11 sie 2019, 19:38

Miło, że zwróciliście uwage na ten problem bo wydawalo mi się, że tylko mi sie tak wydaje (fajnie to brzmi). Kilka osob ktore mnie w ostatnim czasie odwiedziły rzucily tekstem "widze ze nawet drzwi czysciles". Oczywiscie nie mialo to miejsca, ale na drzwiach pojawily sie takie przebarwienia/mazaki ktore wygladaja jak bym przetarł ścierką bardzo nie dokladnie drzwi.
Uznałem jednak, ze tak nieestetyczny styl obicia tych drzwi po prostu jest. I spodziewam sie, że zglaszajac cokolwiek uslyszymy "tak ma byc".


Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: Scout_RB » 11 sie 2019, 20:48

dimon pisze:
Scout_RB pisze: Może wrzucisz zdjęcie na forum?

To moje drzwi:

Obrazek

a takie widziałem na innym piętrze... jest z tym problem

Obrazek

dimon
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2016, 20:25

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: dimon » 13 sie 2019, 12:33

A to nie jest kwestia jakiegoś czyszczenia tych drzwi, przetarcia szmatką z jakimś detergentem czy czegoś takiego?

Mateuszkl
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:54

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: Mateuszkl » 13 sie 2019, 22:19

U nas też da takie pasy...

Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: Scout_RB » 14 sie 2019, 8:33

dimon pisze:A to nie jest kwestia jakiegoś czyszczenia tych drzwi, przetarcia szmatką z jakimś detergentem czy czegoś takiego?

Oj na pewno nie, próbowaliśmy to czyścić i nic to nie daje :(

Sora
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:49

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: Sora » 15 sie 2019, 15:25

faktycznie wygląda, jakby coś spod okleiny przesiąkało


dimon
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2016, 20:25

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: dimon » 16 sie 2019, 15:40

A co na to deweloper lub producent drzwi, w pierwszej kolejności, to chyba trzeba by to zgłosić do nich, zwłaszcza jeżeli to nie jest jednostkowy przypadek, a wychodzi na to, że nie są jedyne drzwi w bloku.

MaroKan21
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 9:07

Re: [Etap II] Przebarwienia na drzwiach wejściowych do mieszkania - Prądnik Nowy

Postautor: MaroKan21 » 23 sie 2019, 9:11

A może to też kwestia jakości samego forniru? Sam jestem ciekaw.
Drzewem być



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości