[Etap II] Śmieci / zbyt mała liczba kontenerów na śmieci na blok - Prądnik Nowy

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

[Etap II] Śmieci / zbyt mała liczba kontenerów na śmieci na blok - Prądnik Nowy

Postautor: Scout_RB » 17 wrz 2019, 9:54

Nie macie wrażenia, że mamy dostępnych zdecydowanie za mało kontenerów na śmieci?

Na chwilę obecną na 113 mieszkań mamy 6 kontenerów ( w tym 3 małe kubły) (makulatura, tworzywa, zmieszane, szkło (2 małe) i bio)
W starym bloku w którym mieszkałem na 92 mieszkania było 11 (sic!) dużych kontenerów.... u nas za zbiorczy robi kontener budowlany do którego z powodu przepełnienia trafiają odpady zmieszane! (a jego wywiezienie jest najdroższe! Odechciewa się sortować śmieci!

Wysłałem już do administracji zapytanie w taj kwestii.

Być może trzeba zmienić harmonogram wywozu i wywozić częściej, ale przy tej ilości to w każdą niedzielę pod wiatą zalegać będą śmieci!

Nie mam okien na północną stronę, ale na miejscu mieszkańców który mieszkają obok byłbym naprawdę niezadowolony!

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Sora
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2018, 9:49

Re: [Etap II] Śmieci / zbyt mała liczba kontenerów na śmieci na blok - Prądnik Nowy

Postautor: Sora » 22 wrz 2019, 21:05

Podpieram projekt. Ostatnio to jakaś masakra była - resztki jedzenia walające się po chodniku, śmieci zmieszane w kontenerze na odpady budowalne. Co będzie jak wszyscy zamieszkają?

Scout_RB
Posty: 58
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:19

Re: [Etap II] Śmieci / zbyt mała liczba kontenerów na śmieci na blok - Prądnik Nowy

Postautor: Scout_RB » 01 paź 2019, 10:14

Tragedia... smród jest potworny...

Obrazek



Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości