Drzwi zewnętrzne - wymiany okładzin - osiedle Prądnik Nowy Kraków

Zapraszam mieszkańców inwestycji Prądnik Nowy od CP RE do zakładania tematów dotyczących ich osiedla. Miejsca parkingowe, problemy osiedla, nowe etapy inwestycji, wspólnota mieszkaniowa itp.
milka
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2016, 21:46

Drzwi zewnętrzne - wymiany okładzin - osiedle Prądnik Nowy Kraków

Postautor: milka » 14 sty 2017, 18:12

Czy ktoś z Was ma może do wymiany okładzinę drzwi zewnętrznych, bądź też inne elementy drzwi do poprawy? Do tej pory nie dostaliśmy informacji kiedy przyjdzie ktoś z firmy Dierre, a z uwagi na to że nie jesteśmy na miejscu musimy wcześniej wiedzieć kiedy mamy udostępnić mieszkanie.

Z góry dzięki za wszelkie informacje :)


Hiroshima
Posty: 94
Rejestracja: 31 sty 2016, 23:03

Re: Drzwi zewnętrzne - wymiany okładzin - osiedle Prądnik Nowy Kraków

Postautor: Hiroshima » 14 sty 2017, 22:44

Na maila kiedyś dostałem takie info:
"Wymiana wkładek podklamkowych (na patentowe - jakie otrzymaliście Państwo przy odbiorze mieszkania) planowana jest na dzień 16 lutego 2017 r. w godzinach 8 - 16.
W celu umówienia dogodnej dla Państwa godziny proszę o kontakt e-mail z Panem Łukaszem Majcherem z firmy Dierre adres: l.majcher@dierre.pl. Przy wymianie wkładki zostanie dokonana regulacja drzwi i usunięte zostaną ewentualne "luzy" i/lub nieszczelności."

milka
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2016, 21:46

Re: Drzwi zewnętrzne - wymiany okładzin - osiedle Prądnik Nowy Kraków

Postautor: milka » 15 sty 2017, 10:38

Tą informację też mam, ale podczas odbioru zauważyliśmy, że okładzina drzwi jest obszarpana i mieli nam to poprawić "na dniach" i tak jakoś im schodzi. Pan z KPB Cracovia twierdzi, że nie tylko my mamy ten problem i podobno już w tym tygodniu ktoś przyjdzie, ale kiedy... tego nie wie nikt.Wróć do „Prądnik Nowy Kraków - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości