Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Na prośbę kilku osób z, które udzielały się w wątku o inwestycji dewelopera Acatm Srebrnych Orłów, zakładamy nowy dział forum dla mieszkańców tej inwestycji, zapraszam do dodawania tu nowych dotyczących jej tematów.
lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: lukaszbogacz » 13 mar 2016, 12:45

Adrian pisze:
lukaszbogacz pisze:
jakubo pisze:Właśnie jak to wygląda ? :?:
Ekipy maja prąd wode juz na mieszkaniu ktos cos ??

Woda i ogrzewanie zaczyna się od momentu odbioru mieszkania. Co do prądu to trzeba sobie załatwić umowę z jakimś dostawcą prądu, żeby przyjechali i zamontowali licznik.

A długo się czeka na przyłącz prądu? Chodzi mi czy dwa dni czy dwa tyg...

Ja zgłosiłem się w zaszły czwartek a w poniedziałek był monter założyć instalacje. Jeśli chodzi o Tauron polecam dopilnować dokładnie godziny instalacji bo ja w czwartek zgłosiłem godzinę poranna, w piątek z uwagi na zmianę planów zgłosiłem inna godzinę przyłączenia i niestety ktoś zapomniał sprawdzić godzin bo dostałem o 7.44 telefon ze monter czeka pod drzwiami. I musiał przyjechać dwa razy do mnie :D


jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: jakubo » 14 mar 2016, 17:10

Elewacja Lux :|

Obrazek

ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: ragar » 16 mar 2016, 0:12

Smutne to strasznie i denerwujące :evil: Trzeba być skończonym chamem, żeby się tak zabawiać, i obojętne, czy to są stare bloki czy nowe, powinni takich piętnować na czole...


jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: jakubo » 16 mar 2016, 10:05

ragar pisze:Smutne to strasznie i denerwujące :evil: Trzeba być skończonym chamem, żeby się tak zabawiać, i obojętne, czy to są stare bloki czy nowe, powinni takich piętnować na czole...

Niestety to sygnał dla nas ....monitoringu brak a blok przy ulicy wiec pewno zaraz amatorów chu... Grafitti przybedzie.

aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: aniuura19 » 19 mar 2016, 9:10

lukaszbogacz pisze:
Adrian pisze:
lukaszbogacz pisze:Woda i ogrzewanie zaczyna się od momentu odbioru mieszkania. Co do prądu to trzeba sobie załatwić umowę z jakimś dostawcą prądu, żeby przyjechali i zamontowali licznik.

A długo się czeka na przyłącz prądu? Chodzi mi czy dwa dni czy dwa tyg...

Ja zgłosiłem się w zaszły czwartek a w poniedziałek był monter założyć instalacje. Jeśli chodzi o Tauron polecam dopilnować dokładnie godziny instalacji bo ja w czwartek zgłosiłem godzinę poranna, w piątek z uwagi na zmianę planów zgłosiłem inna godzinę przyłączenia i niestety ktoś zapomniał sprawdzić godzin bo dostałem o 7.44 telefon ze monter czeka pod drzwiami. I musiał przyjechać dwa razy do mnie :D

Cześć, powiedz czy przed odbiorem mieszkania otrzymałeś od Acatom rzut mieszkania z instalacją elektryczną? Chce skorzystać z firmy zajmującej się profesjonalnym odbiorem mieszkań i potrzebują takiego rzutu wcześniej. Deweloper pisze, że wydaje to na płycie CD przy odbiorze mieszkania.

lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: lukaszbogacz » 22 mar 2016, 16:32

Ja dokumenty z instalacją WOD-KAN otrzymałem w dniu odbioru mieszkania. Musisz zadzwonić do developera i sprawdzić czy mógłby Ci te papiery udostępnić wcześniej.

aniuura19
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2016, 14:36

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: aniuura19 » 22 mar 2016, 17:37

lukaszbogacz pisze:Ja dokumenty z instalacją WOD-KAN otrzymałem w dniu odbioru mieszkania. Musisz zadzwonić do developera i sprawdzić czy mógłby Ci te papiery udostępnić wcześniej.

Tak tez zrobiłam i podobno juz nadzór zatwierdzil budowe i teraz do 2 tyg bedzie to na pismie;) Najblisze terminy na odbiory to 12 kwiecień :) Także warto się umówić , mieszkania są tez pomierzone i wtym tyg maja wyslać maile i listy z info o ile się zwiększyły/zmniejszyły + ewentualna kwota dopłaty. U mnie wyszło 11 cm2 więcej :)

lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: lukaszbogacz » 24 mar 2016, 11:06

Ja miałem 40 cm więcej O.o


Adrian
Posty: 17
Rejestracja: 03 mar 2016, 22:02

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: Adrian » 25 mar 2016, 10:19

My 0,3 m2 mniej

jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Odbiory nowych mieszkań w inwestycji Srebrnych Orłów w Krakowie

Postautor: jakubo » 26 mar 2016, 22:47

Adrian pisze:My 0,3 m2 mniej

Ja mam zwrotu 300zl :lol:

Odbiór na 5/04
Wiec zacznie sie malowanie i flizowanie
Mam nadzieje ze windę uruchomią :|



Wróć do „Srebrnych Orłów Kraków - forum mieszkańców osiedla od Acatom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości