Parkowanie przy Srebrnych Orłów

Na prośbę kilku osób z, które udzielały się w wątku o inwestycji dewelopera Acatm Srebrnych Orłów, zakładamy nowy dział forum dla mieszkańców tej inwestycji, zapraszam do dodawania tu nowych dotyczących jej tematów.
MMo
Posty: 7
Rejestracja: 29 lut 2016, 23:00

Parkowanie przy Srebrnych Orłów

Postautor: MMo » 01 mar 2016, 12:28

Drodzy przyszli mieszkańcy, pytanie za sto punktów dla osób, które posiadają auta a nie udało im się nabyć miejsca postojowego - czy ktoś z Was orientował się już, gdzie będzie można parkować? Są jakieś parkingi pod PKO BD i InterMarche, ale zakładam, że jako miejsca dla klientów, z góry odpadają.


jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Parkowanie przy Srebrnych Orłów

Postautor: jakubo » 01 mar 2016, 17:53

Hej, ja mam identyfikator na osiedle Kombatantów to za ulicą wiec tam parkuje :)

lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Re: Parkowanie przy Srebrnych Orłów

Postautor: lukaszbogacz » 04 mar 2016, 17:38

No sytuacja jest dość nieciekawa muszę powiedzieć. Miejsc było dość mało. Dodatkowo gdy byłem uzgodnić szczegóły z developerom to nie chcieli iść na żadne ustępstwa względem miejsc parkingowych. Żadna dzierżawa albo kredyt. Płać hajs albo spadaj. A nie oszukujmy się 30k wyciągnąć z powietrza nie jest łatwo.


adl
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2016, 21:16

Re: Parkowanie przy Srebrnych Orłów

Postautor: adl » 04 mar 2016, 21:19

Z parkowaniem będzie bardzo nieciekawie - wszystkie parkingi wokół są z zastrzeżeniami, że "tylko dla mieszkańców bloków ...", a z doświadczenia wiem, że ludzie potrafią wypomnieć, że się staje na ich terenie, zwłaszcza, że "nasz" blok na pewno nie jest mile widziany przez sąsiadów ze starszych bloków... Dlatego my jednak popożyczaliśmy się i miejsce zakupiliśmy :mrgreen:

lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Re: Parkowanie przy Srebrnych Orłów

Postautor: lukaszbogacz » 06 mar 2016, 14:39

adl pisze:Z parkowaniem będzie bardzo nieciekawie - wszystkie parkingi wokół są z zastrzeżeniami, że "tylko dla mieszkańców bloków ...", a z doświadczenia wiem, że ludzie potrafią wypomnieć, że się staje na ich terenie, zwłaszcza, że "nasz" blok na pewno nie jest mile widziany przez sąsiadów ze starszych bloków... Dlatego my jednak popożyczaliśmy się i miejsce zakupiliśmy :mrgreen:


Coś wymyślę. Moja kumpela jest szefowa hotelu na Kazimierzu. Często wyjeżdżam i samochód u niej zostawiam, pewnie jakoś się dogadam i jej zapłacę za wynajęcie miejsca. Zamiast kreski na parking wole jednak odkładać na nowy samochód ;)

rawoj
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 8:26

Re: Parkowanie przy Srebrnych Orłów

Postautor: rawoj » 06 maja 2016, 8:59

Slyszalem, ze podobno wlasciciel InterMarche mysli o wydzieleniu kilku miejsc parkingowych i wynajeciu ich mieszkancom. Od razu zaznaczam, ze sam nie wiem ile w tym prawdy. Ja sam zalapalem sie na miejsce postajowe w garazu i jestem szczesliwy, ze w koncu skonczylo sie parkowowanie pod chmurka.



Wróć do „Srebrnych Orłów Kraków - forum mieszkańców osiedla od Acatom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości