Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Na prośbę kilku osób z, które udzielały się w wątku o inwestycji dewelopera Acatm Srebrnych Orłów, zakładamy nowy dział forum dla mieszkańców tej inwestycji, zapraszam do dodawania tu nowych dotyczących jej tematów.
sowamadra
Posty: 7
Rejestracja: 10 lut 2016, 12:07

Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: sowamadra » 18 kwie 2016, 19:55

czy ktoś ma w planach wprowadzić się już niedługo? :) zy bedziemy pierwsi ;)


jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: jakubo » 19 kwie 2016, 10:49

sowamadra pisze:czy ktoś ma w planach wprowadzić się już niedługo? :) zy bedziemy pierwsi ;)

Ja kończę łazienkę ściany pomalowane ... Ale raczej maj :)

Pozdrawiam ;)

Veronika
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2016, 6:29

Re: Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: Veronika » 19 kwie 2016, 20:35

Widzę, że u wielu z Was praca wre ;) Ja bez pośpiechu. Dziś byłam sporządzić notatkę. Kilka poprawek i odbiór. Od mojej strony dymu z wędzarni nie czuć, ale za to płyny z myjni samochodowej, więc każdy ma jakieś zapachy :P no i szum wody jak nad Bałtykiem :D


Paulina
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2016, 10:35

Re: Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: Paulina » 23 kwie 2016, 10:45

Witajcie:)

Wraz z mężem wprowadzamy się pod koniec czerwca. Na szczęście nie dochodzą do nas zapachy z wędzarni i z myjni ;) Sprawdzaliśmy o różnych porach dnia i pogodzie;). Powodzenia wszystkim w pracach remontowych :)

lukaszbogacz
Posty: 25
Rejestracja: 07 lut 2016, 10:22

Re: Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: lukaszbogacz » 06 maja 2016, 8:17

Ogólnie to pomieszkuje już w swoim mieszkaniu. Niestety bez podłóg i kuchni to póki co jest bardziej meta niż mieszkanie ale małymi kroczkami do celu będę się kierować ;)
Planujemy jakoś do października skończyć temat kuchni i Paneli podłogowych i wtedy sie wprowadzać.

rawoj
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2016, 8:26

Re: Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: rawoj » 06 maja 2016, 8:41

Ja juz mieszkam :D Razem z zona wprowadzilismy sie w polowie kwietnia. Jeszcze wielu rzeczy brakuje, ale powoli wszystko zmierza do konca. Najgorsze prace remontowe za nami, czekamy teraz na ostatnie meble, kilka poprawek w kuchni i na balkonach. Przestalismy uzywac budzika bo kolo nas prace remontowe zaczynaja sie nawet o 6:30. Takie uroki pierwszych mieszkancow ;)

jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: jakubo » 20 maja 2016, 23:37

U mnie wylewka nawet prosta troszkę szlifu bylo ale to 10min roboty podloga juz skończona :)

Obrazek

bobo
Posty: 129
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: bobo » 26 maja 2016, 18:40

Cześć, czy to panele podłogowe czy jakaś deska trójwarstwowa :?: W każdym razie wygląda bardzo ładnie, pewnie już masz pierwsze wrażenia z tego, jak to się użytkuje, podzielisz się może ;) No i z tego co widzę, to układasz to na kleju, dlaczego taka opcja, a nie podłoga pływająca :?:


jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Wykańczanie nowych mieszkań przy Srebrnych Orłów i pierwsi mieszkańcy

Postautor: jakubo » 26 maja 2016, 23:38

Hej, lita deska debowa olejowana..no wrażenie takie ze jest to naturalne i efektowne. Deskę ukladamy na kleju po uprzednim zagruntowaniu. Tak jak parkiet. Na zdjęciu no. Odcięcie od plytek roboty duzo ale jest tego warte :) 8-)
Załączniki
V__526E.JPG
V__526E.JPG (237.21 KiB) Przejrzano 15697 razy



Wróć do „Srebrnych Orłów Kraków - forum mieszkańców osiedla od Acatom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości