Strona 1 z 1

Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

: 17 maja 2016, 23:26
autor: rawoj
Jest problem z komórkami lokatorskimi. Jakoś dwa tygodnie po odebraniu kluczy do piwnicy nie byłem w stanie otworzyć drzwi do komórki. Okazało się, ze zamek się zaciął i co ciekawe klucze działają do komórki sąsiada. Sprawę zgłosiłem Acatomowi i zamek został wymieniony, nowe klucze wydane. Kilka tygodni pózniej, sytuacja znowu się powtarza i znowu zgłaszam do Acatomu. Tym razem byłem już po podpisaniu aktu i być może z tego powodu usłyszałem, ze to nie ich problem i żebym się nie dziwił, ze zamek się psuje i może pasować klucz do innych komórek bo to najtańsze modele z dwudziestoma kombinacjami. Po wizycie ślusarza, zmieniłem zamek na inny i radzę każdemu zrobić to jak najszybciej bo nie wiadomo kiedy komu się zepsuje i ile komórek można otworzyć jednym kluczem.

Re: Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

: 18 maja 2016, 21:38
autor: jakubo
rawoj pisze:Jest problem z komórkami lokatorskimi. Jakoś dwa tygodnie po odebraniu kluczy do piwnicy nie byłem w stanie otworzyć drzwi do komórki. Okazało się, ze zamek się zaciął i co ciekawe klucze działają do komórki sąsiada. Sprawę zgłosiłem Acatomowi i zamek został wymieniony, nowe klucze wydane. Kilka tygodni pózniej, sytuacja znowu się powtarza i znowu zgłaszam do Acatomu. Tym razem byłem już po podpisaniu aktu i być może z tego powodu usłyszałem, ze to nie ich problem i żebym się nie dziwił, ze zamek się psuje i może pasować klucz do innych komórek bo to najtańsze modele z dwudziestoma kombinacjami. Po wizycie ślusarza, zmieniłem zamek na inny i radzę każdemu zrobić to jak najszybciej bo nie wiadomo kiedy komu się zepsuje i ile komórek można otworzyć jednym kluczem.

Jak odbierałem klucze do mieszkania mówili ze to prosta wkładka... Piwnica to samo mowil za by sobie zmienić bo to tymczasowka...drzwi tez :) wchodzę z buta wiec co tam trzymać chyba kartony )

Re: Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

: 18 maja 2016, 22:03
autor: rawoj
W sumie prawda, ale wolałem zasygnalizować problem co by ktoś nie był kiedyś zaskoczony.

Re: Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

: 14 sie 2016, 20:03
autor: anitka88
Witam witam,

mam pytanie odnośnie komórek lokatorskich? Czy każdy je posiada? gdzie one się znajdują? bo klucze mam ale nie mam pojecia gdzie to się znajduje...

Re: Komórki lokatorskie w inwestycji Srebrnych Orłów Acatom

: 17 sie 2016, 7:06
autor: sowamadra
Komórkę posiada ten, kto ja wykupił... ;)