Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: alek83 » 02 lut 2017, 21:21

Podrzucam dla potomnych, tak jakby miało z Facebooka zniknąć - nigdy nic nie wiadomo ;)
I dla tych, co nie mają Facebooka.

Obrazek


emigie
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2016, 13:47

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: emigie » 03 lut 2017, 11:38

Dobra. Chyba wiem jak rozwiązać ten kazus ;)
III etapu Lazurowego Parku wcale nie muszą realizować. A na działce 141 mogą po prostu zrobić I etap nowej inwestycji.
Wtedy wszystkie docierające do nas informacje są prawdziwe.

mariusz12
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2016, 9:32

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: mariusz12 » 03 lut 2017, 12:27

Bronowice Residence też było w 2 etapach. NA POCZĄTKU:) Też ATAL twierdził, że to już jest ostatni etap inwestycji:) Tak było po etapie 2, 3, 4 i 5:D
Ja obstawiam 4 etapy Lazurowego. Trzeci właśnie na południu - to już jest pewne, czwarty w miejscu składu budowlanego, jak w końcu wykupią tamtą działkę. Pozdrawiam:)


bezk
Posty: 9
Rejestracja: 16 sie 2016, 10:34

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: bezk » 03 lut 2017, 12:37

A tak z ciekawości. Dlaczego wszyscy zakładają, że działka z barakami jest nie do ruszenia?

emigie
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2016, 13:47

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: emigie » 03 lut 2017, 12:39

bezk pisze:A tak z ciekawości. Dlaczego wszyscy zakładają, że działka z barakami jest nie do ruszenia?

Ja tak nie zakładam. Fajna działeczka, fajne miejsce. Aż kusi, żeby tam budować ;)

bezk
Posty: 9
Rejestracja: 16 sie 2016, 10:34

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: bezk » 03 lut 2017, 13:25

emigie pisze:
bezk pisze:A tak z ciekawości. Dlaczego wszyscy zakładają, że działka z barakami jest nie do ruszenia?

Ja tak nie zakładam. Fajna działeczka, fajne miejsce. Aż kusi, żeby tam budować ;)


No mnie się wydaje, że na tej działce szybciutko zaczną coś budować. Jeśli nie ATAL to ktoś inny.

a_lec
Posty: 144
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: a_lec » 03 lut 2017, 14:01

Ja słyszałem, że jeden barak należy do PKP Cargo, drugi do Zamku Królewskiego na Wawelu. Jeśli to prawda, to obaj właściciele jako molochy mają w nosie ewentualne korzyści ze sprzedaży, a każdy odpowiedzialny urzędnik za taką decyzję będzie się bał posądzenia o przekręt i własne korzyści, stąd ja obstawiam że działki z barakami będą długo nieruszone.

Swoją drogą, póki właściciel tych działek się nie zmieni możemy powiedzieć, że mieszkamy koło Zamku Królewskiego :)

wendy9
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2017, 21:31

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: wendy9 » 03 lut 2017, 15:10

PKP sprzeda nieruchomość dopiero jak zainteresuje się nią deweloper zaznajomiony z zarządem albo radą nadzorczą tej spółki, tudzież któraś z tych person odniesienie ze sprzedaży taką lub inną korzyść. Poza tym, kolej nie zbyt chętnie podchodzi do uszczuplenia swojego majątku, nawet co do nieużytków.


bezk
Posty: 9
Rejestracja: 16 sie 2016, 10:34

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: bezk » 03 lut 2017, 15:51

Myślę, że panowie z pkp tylko na to czekają, żeby znalazł się jakiś deweloper, który poza kasą wypłaconą za działkę, uszczęśliwi też kilka osób decyzyjnych.
Żaden problem, dlatego myślę, że działka zostanie zabudowana w mgnieniu oka.

123
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2018, 16:51

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: 123 » 06 mar 2018, 16:53

Witam,
Czy ma może ktoś jakieś informacje dotyczące 3etapu?



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości