Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
wendy9
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2017, 21:31

Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: wendy9 » 02 lut 2017, 14:14

Dziś zwróciłem uwagę, iż w dziale Galeria na stronie internetowej inwestycji pojawiła się pozycja Etap III - wizualizacja osiedla / zdjęcia. Nie ma tam co prawda do tej pory żadnej treści, ale czyżby zaklinanie się Atalu o braku etapu III w tej inwestycji okazało się świadomym wprowadzaniem w błąd ?

Ciekawe gdzie będą zlokalizowane kolejne bloki, wykup działek graniczyłby z cudem, hale magazynowe od zachodu podobno nie do ruszenia no i skład budowlany ? Obstawiałbym jednak lokalizacje za blokiem numer 3 od strony wschodniej. Czy ktoś może ma jakieś dokładniejsze informacje ?


a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: a_lec » 02 lut 2017, 15:18

Wow !!!
Wczoraj, a na pewno przedwczoraj tego nie było, bo oglądałem nowe fotki i zauważyłbym.
Patrząc na mapę, chyba to jedynie działka 141/12. Zresztą koło bloku 3 droga urywa się, jakby za chwilę miała iść właśnie w tamtą stronę.
Ciekawe co na to gość od szamba ? Bo to już z trzeciej strony byłby "otoczony".
Załączniki
ETAP_3.jpg
ETAP_3.jpg (118.85 KiB) Przejrzano 14033 razy

Wiktoria85
Posty: 20
Rejestracja: 11 kwie 2016, 20:11

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: Wiktoria85 » 02 lut 2017, 15:38

Nam przy zakupie powiedziano, że będzie kolejny blok (etap III) i to dokładnie tam, gdzie Państwo wskazujecie.


a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: a_lec » 02 lut 2017, 16:07

Gdy ja kupowałem, też usłyszałem, że ATAL stara się o działkę z tamtej strony, ale że to jeszcze nic pewnego. Pewnie im się udało z formalnościami.
Zastanawiam się natomiast którędy będzie jeździć ciężki sprzęt do tej budowy - dźwigi, betoniarki, wyładowane ciężarówki... Bo gdyby przez naszą, wewnętrzną drogę, to krucho to widzę :(

emigie
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2016, 13:47

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: emigie » 02 lut 2017, 18:05

a_lec pisze:Zastanawiam się natomiast którędy będzie jeździć ciężki sprzęt do tej budowy - dźwigi, betoniarki, wyładowane ciężarówki... Bo gdyby przez naszą, wewnętrzną drogę, to krucho to widzę :(

Przyznam, że wizja 2 lat z ciężarówkami pod oknem, też średnio mi się podoba.
Trzeba się zorientować w przepisach. Obstawiam, że droga będzie miała status wewnętrznej. Zarządca, czy właściciel drogi wewnętrznej zdaje się ustala dla kogo jest ona przeznaczona i nie musi być powszechnie dostępna. Chyba, że mamy już coś na jej temat w umowach deweloperskich i podpisując je, wyraziliśmy zgodę na jakąś służebność przejazdu czy jak to się tam nazywa. Wtedy będzie niewesoło.
Na ten moment nie pamiętam czy coś o drodze było w umowie, bo my nie zwracaliśmy na tę kwestię uwagi. Kupowaliśmy mieszkanie na samym początku inwestycji, gdy jeszcze oficjalna wersja Atala była taka, że nie planują nic więcej budować :roll:
Spróbuję w wolnym czasie przestudiować swoją umowę pod tym kątem

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: a_lec » 02 lut 2017, 18:52

Już zakładki o III etapie zniknęły. Widocznie przedwcześnie się "wymsknęły" administratorowi strony ;)

michalz
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2017, 18:51

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: michalz » 02 lut 2017, 19:00

Zniknęły, ale skoro ktoś sobie zadał trud ich zrobienia, to pewnie kiedyś się też pojawią... Mam nadzieję, że jeśli to faktycznie ruszy, to jednak droga do budowy nie będzie przebiegała przez środek osiedla, szczerze mówiąc, to liczyłem na trochę ciszy po przeprowadzce (teraz mieszkam blisko centrum i ruchliwej drogi).

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: a_lec » 02 lut 2017, 19:07

Jak patrzę na zdjęcia satelitarne, mam nadzieję że dojazd do budowy będzie od południa albo od wschodu, drogą koło sąsiada z szambem. Nie sądzę, aby Atal zaryzykował rozjechanie drogi wewnętrznej, którą teraz pieczołowicie wykańcza.


Murzyn
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2016, 10:05

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: Murzyn » 02 lut 2017, 20:13

Szukając jakiś informacji o 3 etapie, znalazłem coś takiego: https://www...com/AtalSA/posts/1588249851189474.
Ciekawe czy to ktoś od nas? Pewnie po tym usunęli 3 etap ze strony. :)

emigie
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2016, 13:47

Re: Deweloper Atal planuje III etap osiedla Lazurowy Park w Krakowie?

Postautor: emigie » 02 lut 2017, 20:43

Ten III etap coś zagadkowy jest ;)
Jednym klientom mówią, że będzie. Na . zaprzeczają... :?:

W mojej umowie nie ma mowy o udostępnieniu drogi osiedlowej do przejazdu. Więc jeśli z czasem nie wprowadzili jakichś zmian, żadna ciężarówka nie powinna tamtędy jeździć :-) Zresztą naprawiają ul. Filtrową chyba nie po to, żeby zacząć ją znowu rozjeżdżać ciężkim sprzętem.



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość