Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal - Lazurowy Park Kraków

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
Insynuator
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2016, 21:44

Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal - Lazurowy Park Kraków

Postautor: Insynuator » 15 mar 2017, 22:03

Witam,

Czy osoby posiadające mieszkania z I etapiu są już po odbiorach ? W szczególności interesuje mnie jakość wykończenia wnętrz w przypadku gdy ktoś wybrał warant z wykończeniem proponowany przez dewelopera ?

Pozdrawiam


iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal - Lazurowy Park Kraków

Postautor: iti » 15 mar 2017, 23:20

Też chętnie się dowiem, jak idą odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal na osiedlu Lazurowy Park, bo jestem ciekaw, jak ma się rzeczywisty standard nowych lokali od nich, do tego, co ostatecznie dostaje klient :) Czy ściany proste, nie ma rys na oknach, kąty proste zachowane, czy trzeba w mieszkaniu robić gładź przed malowaniem i tak dalej. Jak są w końcu puszczone rury, po ścianie czy wkute?

Inna sprawa, że też jestem bardzo ciekaw tego, jakie macie opinie o wykończeniach mieszkań przez Atal, czy faktycznie jest to dobrze zrobione i można się śmiało wprowadzać, czy jednak są koniecznie poprawki? Jak to wygląda?

Ktoś może podzieli się jakimiś zdjęciami na forum i tym, jakie ma opinie na powyższe tematy :?:

cantarela
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2016, 11:00

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal - Lazurowy Park Kraków

Postautor: cantarela » 16 mar 2017, 10:29

Z tego co mi wiadomo, pierwsze odbiory mieszkań zaplanowane są na 27-31 marca.


nika
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 9:01

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera Atal - Lazurowy Park Kraków

Postautor: nika » 28 mar 2017, 9:21

Miał ktoś już odbiór i może podzielić się jakimiś zdjęciami z tego wydarzenia :?: Interesuje mnie to, jakiej jakości mieszkania oddaje deweloper Atal, więc może ktoś się podzieli swoimi spostrzeżeniami i zdjęciami - na pewno zainteresowanych jest więcej na forum :)



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości