Zakup mieszkania w inwestycji Lazurowy Park Atal Kraków plusy i minusy

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
kubutek44
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2016, 19:03

Re: Zakup mieszkania w inwestycji Lazurowy Park Atal Kraków plusy i minusy

Postautor: kubutek44 » 13 gru 2016, 19:43

Witam,

Jestem na etapie "pilnego" poszukiwania mieszkania. W szczególności jestem zainteresowany NW Krakowem (czyli Bronowice Małe/Wielkie, Mydlniki) dlatego moją uwagę przykuła inwestycja Lazurowy Park. Skupiam się raczej na mieszkaniach na parterze i przyznam, że w tej inwestycji praktycznie nie ma już ciekawych mieszkań. Zostały głównie te w budynku 1A i 1B od strony drogi i magazynów - co sądzicie o tych mieszkaniach, może coś wiadomo, że akurat te mieszkania nie cieszą się zbytem? Dzięki za wszelkie odpowiedzi! :)


a_lec
Posty: 146
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Zakup mieszkania w inwestycji Lazurowy Park Atal Kraków plusy i minusy

Postautor: a_lec » 14 gru 2016, 9:47

Skupiam się raczej na mieszkaniach na parterze i przyznam, że w tej inwestycji praktycznie nie ma już ciekawych mieszkań. Zostały głównie te w budynku 1A i 1B od strony drogi i magazynów - co sądzicie o tych mieszkaniach

Witaj. Jeżeli masz już swoją preferencję iż ma to być parter to moim zdaniem wolne mieszkania w 1A i 1B nie są złe. Widzę chyba 3 takie, każde 3 pokojowe. Minusy sam wymieniłeś (baraki, droga). Ale czy to takie wielkie minusy? Ja osobiście wolę te baraki niż skład budowlany po drugiej stronie. Póki co będzie tam spokój a w lecie sporo zieleni, przysłaniającej wątpliwej urody baraki. Droga wewnętrzna też uciążliwa nie będzie, jak na klasycznym osiedlu bez parkingu podziemnego gdzie sąsiedzi w zimie grzeją silniki smrodząc pod oknami. Wolałbym też okna na tą drogę niż na plac zabaw. Ale to moje zdanie. Fajna jest też strona świata - zachód.
A dlaczego te mieszkania jeszcze zostały? Może nie dlatego że są złe, tylko że inne były jeszcze fajniejsze ;) A może po prostu inni tak jak ja nie brali pod rozwagę parteru ?
To tyle jeśli chodzi o moje subiektywne zdanie :) Pozdrawiam.

emigie
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2016, 13:47

Re: Zakup mieszkania w inwestycji Lazurowy Park Atal Kraków plusy i minusy

Postautor: emigie » 14 gru 2016, 15:45

kubutek44 pisze:Witam,
Skupiam się raczej na mieszkaniach na parterze i przyznam, że w tej inwestycji praktycznie nie ma już ciekawych mieszkań. Zostały głównie te w budynku 1A i 1B od strony drogi i magazynów - co sądzicie o tych mieszkaniach, może coś wiadomo, że akurat te mieszkania nie cieszą się zbytem? Dzięki za wszelkie odpowiedzi! :)


Witaj,

My kupiliśmy parter. Dlaczego? Bo mieszkamy na piętrze i uznaliśmy, że można w życiu spróbować różnych rzeczy :-). Jeśli widok z okna nie zachwyca, to zawsze można sobie posadzić szybko rosnącą zieleń :-) W 1A i 1B zostały mieszkania z dość małymi ogródkami (blisko do drogi), więc może to powód? a_lec ma pewnie rację też z tym barakiem. W 1C i D z kolei plac zabaw, albo częściowo północne okna? W etapie II za to zostały w ogóle mniejsze, 2-pokojowe mieszkania. Choć ogródki tutaj dają większy dystans od drogi. Hałasami z zewnątrz np. ze strony składu, czy drogi - jakoś szczególnie nie ma się co przejmować, jeśli chcesz parteru. Mój sąsiad budowlaniec (który zresztą robił dach w Lazurowym Parku) zwrócił mi kiedyś uwagę, że na parterze robią grubsze ściany. Więc teoretycznie powinno być ciszej. Choć wiadomo, że czasem się na ten ogród wyjdzie lub otworzy okno, a wtedy ma to nieco większe znaczenie. Wybór na ten moment nie jest duży, ale za to można już "zwiedzać" budowę, wiec może umów się w Atalu i sam ocenisz na miejscu co i jak. Pozdrawiam



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości