Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Kraków od Atal

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
emigie
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2016, 13:47

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Kraków od Atal

Postautor: emigie » 09 wrz 2016, 13:10

MieszkaniecblokuC pisze:o powietrze tez nie ma sie co martwić

lovekrakow.pl/aktualnosci/pionierskie-badania-smogu-bronowice-i-kliny-zwracaja-uwage_16564.html
Wygląda, że do 2019 roku chyba jednak będzie się czym martwić. Jednak jest nadzieja, że faktycznie uda się tę Uchwałę antysmogową wdrożyć i powymieniać piece...


a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Kraków od Atal

Postautor: a_lec » 02 lut 2017, 18:27

Witam wszystkich przyszłych mieszkańców Lazurowego Parku :)
Założyłem dziś na . grupę zamkniętą "Lazurowy Park Bronowice", zapraszam do dołączania :)
./707933566033060/
Poza oczywistą możliwością poznania się, będzie tam sposobność porozmawiania na różne tematy, które nie chcemy aby były publicznie widoczne.
Grupa zamknięta oznacza, iż nasze posty nie będę widoczne dla osób postronnych (chociażby dla ATAL-a)

Myślę, że fajnie byłoby, gdyby każdy po dołączeniu do grupy w ramach przedstawienia się, podał przynajmniej blok i mieszkanie.

Zapraszam !!!

iwan
Posty: 42
Rejestracja: 10 lut 2016, 0:29

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Kraków od Atal

Postautor: iwan » 02 lut 2017, 18:42

Dajcie spokój, nie wszyscy mają facebooka, a przecież też chcieliby wiedzieć co się dzieje na osiedlu. Jeśli chodzi o to, co widzi Atal, to bardzo dobrze, że może poczytać, co budzi wątpliwości mieszkańców i klientów. Jeśli rozmawia się o sprawach niewygodnych publicznie, to jakoś wtedy firmy nieco bardziej się starają. Po co ukrywać coś przed ewentualnymi przyszłymi klientami dewelopera? Ja jednak zostałbym na forum, bo tu też można w sposób bardziej uporządkowany prowadzić dyskusję - jeden wątek, jeden temat :)


a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Kraków od Atal

Postautor: a_lec » 02 lut 2017, 18:46

Ależ ja też tego forum nie opuszczam i nie jest moją intencją aby ktokolwiek opuścił to miejsce. Jednak tam łatwiej się poznać, napisać o sobie coś więcej niż nick.
Oczywiście nic na siłę, taki pomysł mi dziś wpadł.

michalz
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2017, 18:51

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Kraków od Atal

Postautor: michalz » 02 lut 2017, 18:58

Witam wszystkich, ja do tej pory na forum się nie udzielałem, ale przyznam, że bardzo mi się przydało przy zakupie mieszkania i oszczędziło mi mnóstwo czasu, za co serdecznie dziękuję użytkownikom i przyszłym sąsiadom :) Pewnie bez niego nie dowiedziałbym się np. o tym, że Atal planuje III etap Lazurowego Parku, co też mnie odrobinę zmartwiło. Natomiast podobnie, jak przedmówca, nie mam twarzo-książki i z zasady nie zamierzam mieć. A osobiście na pewno zdążymy się jeszcze poznać na zebraniu wspólnoty, na Młynówce czy w windzie :) Stąd też mam prośbę, o nie przenoszenie grupy na Facebooka, bo nadal chciałbym wiedzieć co się dzieje na osiedlu...

mariusz12
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2016, 9:32

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Kraków od Atal

Postautor: mariusz12 » 02 lut 2017, 19:10

Ja z kolei w pełni popieram pomysł stworzenia grupy na . - na innych osiedlach takie coś świetnie działa (wiem z własnego doświadczenia). Nikt nikogo nie zmusza do zakładania konta na ., przecież udział w grupie zamkniętej nie jest obowiązkowy. A forum jak najbardziej jako drugie/równorzędne źródło wiedzy o sprawach osiedlowych przecież może pozostać (rzeczywiście - łatwiej na forum zachować porządek).

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowy Park Kraków od Atal

Postautor: a_lec » 02 lut 2017, 19:21

Ja znam z kolei osoby będące codziennie na . a nie zaglądające tutaj. Myślę że dzięki osobom zaglądającym i na . i tutaj przepływ informacji między nami może być pełniejszy. Tak jak pisałem, ja nie zamierzam zrezygnować z aktywności na forum, zawsze ewentualne newsy z . przekażę tutaj :)



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość