Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 30 kwie 2016, 10:05

Dziś zamiast komórki, wziąłem nieco cięższy sprzęt z lepszą ogniskową, wrzucam 2 dzisiejsze fotki (30 kwietnia), z widokiem od ulicy na blok 2A (pomiędzy blokami I etapu). Od razu mam pytanie, czy ktoś wie może co to za betonowa wiata jest na pierwszym planie na jednej z fotek? Co to będzie? Jakaś wózkownia/rowerownia? Bo jeśli tak to chyba szkoda że tak blisko drogi i może kusić postronnych...

Obrazek
Obrazek


Murzyn
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2016, 10:05

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: Murzyn » 27 maja 2016, 8:30

Kilka zdjęć z wczoraj.

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 11 cze 2016, 9:21

Coś cisza na forum, nikt nic nie pisze, nie wrzuca, więc ja dziś zaserwuję fotkę sprzed 30 minut. Oto jak trzecia i ostatnia kondygnacja budynku 2A rośnie :)

Obrazek


a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 17 cze 2016, 10:41

Dwie kolejne fotki z dziś (17 czerwca).
Blok 1A już nabiera powoli końcowego wyglądu, przynajmniej dzięki elewacji na ścianie od ulicy :)
Blok 2A coraz bliżej ostatniego stropu.
Robotnika żadnego nie widziałem, tzn na budynkach nie widziałem, bo na dole się krzątali. Ale upał jaki panował trochę ich tłumaczy ;)

Obrazek
Obrazek

alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: alek83 » 17 cze 2016, 13:06

Wow :!: Dzięki za zdjęcia, jak na razie, to muszę przyznać, że tak na pierwszy rzut oka, to ta elewacja prezentuje się świetnie :) Ciekawe jak to będzie z bliska wyglądało, czy to jakaś cegła elewacyjna albo płytki, czy jakiś tynk... widział to ktoś z bliska. Z tego co kojarzę, to mogą to być jedne z najlepiej utrzymujących się elewacji, w sensie mało się brudzą, łatwo się je czyści i są w zasadzie wieczne ;) Wystarczy popatrzyć na stare kamienice blisko centrum, które chyba od stu lat z hakiem nie były remontowane, ale te z ceglanymi / glaurowymi elewacjami cały czas wyglądają dobrze :)

Murzyn
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2016, 10:05

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: Murzyn » 17 cze 2016, 13:21

alek83, z tego co widziałem, to wygląda to na płytki. Nie wiem jak one się dokładnie nazywają, ale obstawiam, że może to być płytka elewacyjna.

IMO, na zdjęciach a_lec'a wyglądają lepiej niż na żywo. ;)

michal128
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2015, 16:33

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: michal128 » 17 cze 2016, 19:24

alek83 pisze:Z tego co kojarzę, to mogą to być jedne z najlepiej utrzymujących się elewacji, w sensie mało się brudzą, łatwo się je czyści i są w zasadzie wieczne

Pewnie masz rację i rzeczywiście, płytki wyglądają świetnie. Szkoda tylko, że w każdym bloku to jest 1 ściana, reszta jest zrobiona we wspaniałym "lazurowym" kolorze, na którym po roku będą wszędzie widoczne zacieki pod oknami.

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 25 cze 2016, 9:49

Dziś z tradycyjnej, sobotniej rowerowej przejażdżki fotka zachodniej elewacji budynki 1A. Niestety znów tylko komórką a nie normalnym aparatem, ale zawsze coś ;)

Obrazek


alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: alek83 » 12 lip 2016, 12:49

Muszę przyznać, że świetnie to wygląda :D Dawno nie było mnie w okolicy i super, że ktoś wrzuca fotki :) Jest może coś aktualniejszego jeszcze :?:

pyqpyk
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2015, 9:39

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: pyqpyk » 12 lip 2016, 14:03

Atal na stronie lazurowego parku wrzuca zdjęcia z budowy co miesiąc :)

lazurowypark.pl/pl/galeria/etap_i/wizualizacje_osiedla



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość