Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 18 lip 2016, 8:59

To prawda, na koniec każdego miesiąca ATAL wrzuca fajne fotki, robione z bliska, nieosiągalne zza ogrodzenia ;)
Natomiast postępy prac w międzyczasie są tylko tutaj :) Wrzucam więc świeżą fotkę budynku 2A.
W piątek późnym popołudniem "przyłapałem" pracowników na oprawianiu okien na II piętrze. Niestety jakość "smartfonowa", ale zawsze coś.

Obrazek


emigie
Posty: 40
Rejestracja: 13 lut 2016, 13:47

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: emigie » 18 lip 2016, 9:50

Dzięki za aktywność!
Pracują. Budują!
Bałam się, że ten"lazurowy" błękit będzie wyglądał jak jakiś szpital. Ale jednak, jest on całkiem przyjemny dla oka. Choć pewnie po 2-3 latach będzie bardziej szary niż błękitny ;)
Pozdrawiam, Marysia

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 21 lip 2016, 18:24

Kolejne fotki na stronie dewelopera za nieco ponad tydzień, dlatego dla niecierpliwych 3 dzisiejsze fotki. Tym razem z czegoś większego od komórki, czyli z normalnego aparatu :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek


snapp
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:58

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: snapp » 05 wrz 2016, 12:28

a_lec pisze:To prawda, na koniec każdego miesiąca ATAL wrzuca fajne fotki, robione z bliska, nieosiągalne zza ogrodzenia ;)
Natomiast postępy prac w międzyczasie są tylko tutaj :) Wrzucam więc świeżą fotkę budynku 2A.
W piątek późnym popołudniem "przyłapałem" pracowników na oprawianiu okien na II piętrze. Niestety jakość "smartfonowa", ale zawsze coś.



Wiesz może co to za "budynek" na pierwszym planie Twoje zdjęcia?

Chodzi mi konkretniej o ten:

Obrazek

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 06 wrz 2016, 9:22

No właśnie, już kiedyś rzuciłem tu pytanie, co to jest, ale nikt nie zareagował. Na mój nos to jakaś wózkownia / rowerownia lub wiata na jakiś ruchomy "osprzęt" do placu zabaw, który to plac jest obok. A może instalacja wentylacyjna do parkingu podziemnego ?
Ale może ktoś ma jakąś wiedzę od Atala i się podzieli z nami :)

bezk
Posty: 9
Rejestracja: 16 sie 2016, 10:34

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: bezk » 06 wrz 2016, 10:15

Tak jak napisałeś, jest to wentylacja garażu podziemnego.
Z tego co nam mówiono, jest to rozwiązanie grawitacyjne, a nie mechaniczne, tak więc żadne hałasy czy też inne niebezpieczeństwa nie wchodzą tutaj w grę.

Jednak nie zapisałem sobie info o tym nigdzie, więc mówię z pamięci. Możliwe, że coś pokręciłem, ale raczej bym sobie sam tego nie wymyślił :D

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 06 wrz 2016, 10:50

Wyjaśnienie, iż jest to wentylacja ma sens. Ten parking jest blisko 2x większy od tego pod II etapem i myślę że wymaga dobrej wentylacji.

MSH
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2016, 17:24

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: MSH » 16 wrz 2016, 17:31

Zdjęcia z powietrza

Obrazek
Obrazek
Obrazek


MSH
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2016, 17:24

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: MSH » 16 wrz 2016, 17:32

Jeszcze trzy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: alek83 » 16 wrz 2016, 20:01

@MSH, ale świetne foty :D Z tej perspektywy jeszcze naszego osiedla Lazurowy Park nie widziałem, a to bardzo ciekawa perspektywa :idea: Trochę mi się nie podoba ten słup wysokiego napięcia na terenie osiedla, no ale co zrobić, to akurat wszyscy widzieliśmy od początku.

Ciekawi mnie też to, jaki będzie los tych dwóch podłużnych hal, które zdaje się, dzisiaj nie są do niczego wykorzystywane. Na pewno nie potrwa to za długo, bowiem Bronowice, zwłaszcza ta okolica, to bardzo atrakcyjne miejsce.

I w ogóle ile zieleni w rejonie osiedla, a przynajmniej od strony Rudawy. Te zdjęcia, kupę radości mi nimi sprawiłeś, dzięki :!:



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości