Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
pyqpyk
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2015, 9:39

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: pyqpyk » 25 kwie 2016, 10:37

Na stronie aktualizują regularnie co miesiąc zdjęcia z budowy :)
lazurowypark.pl/pl/galeria/etap_i/wizualizacje_osiedla


alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: alek83 » 25 kwie 2016, 13:09

Faktycznie jest tam sporo zdjęć, ale brakuje mi takich robionych przez przyszłych mieszkańców ;) Swoją drogą te maja już sporo czasu i przydałyby się jakieś nowsze, bo faktycznie chociaż tu już widać okna, to jednak fotki były robione chyba dosyć dawno, bo jeszcze żadnej wiosny nie było widać w okolicach Lazurowego Parku i ulicy Filtrowej w Krakowie :) Teraz to tam na pewno jest już mega zielono i ładnie, muszę kiedyś wybrać się na rowerowy spacer Młynówką :)

Obrazek

Murzyn
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2016, 10:05

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: Murzyn » 25 kwie 2016, 18:51

Kilka zdjęć zrobionych na szybko dzisiaj ;)
Niestety tylko 1 etap - widok z ul. Filtrowej + z drogi prowadzącej do składu budowlanego.

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek


alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: alek83 » 25 kwie 2016, 21:13

Dzięki @Murzyn, sporo się tam zmieniło od czasu, kiedy byłem w okolicy ostatnio, z tego co widzę, i to zmieniło się na plus :) Wszystko zaczyna nabierać kształtów, co mnie bardzo cieszy. No i świetnie wyglądają te stare drzewa w sąsiedztwie, myślę że to kiedyś będzie bardzo przyjemne miejsce na zamieszkanie w Krakowie :idea:

michal128
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2015, 16:33

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: michal128 » 25 kwie 2016, 23:58

A ja jeszcze pozwolę sobie zauważyć, że na tym forum jest chyba więcej "przedstawicieli dewelopera" niż przyszłych mieszkańców.
No, ale mogę się mylić, być może wzajemne zachwalanie swoich postów i zdjęć oraz inwestycji jest całkiem przypadkowe:D

Murzyn
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2016, 10:05

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: Murzyn » 26 kwie 2016, 8:27

@michal128, strasznie marudzisz. ;)

Wrzucenie raz na miesiąc kilku zdjęć to tak bardzo zachwalanie?

a_lec
Posty: 144
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 26 kwie 2016, 12:39

Witam,
Wrzucam zdjęcie z soboty (23 kwietnia), "rodzi" się już pierwsze piętro bloku 2A :)

Obrazek

Ewak
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2016, 21:58

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: Ewak » 26 kwie 2016, 17:21

Murzyn pisze:alek83, bardziej słychać. ;) Generalnie cisza, spokój, ptaszki śpiewają. Jak na środek miasta, to jest bardzo cicho - przynajmniej w weekend. :)



Hahaha, byłeś chyba w czasie kiedy samoloty nie lądowały w Balicach :P KIedyś mieszkaliśmy przy Na Błonie ale totalnie odzwyczailiśmy się od odgłosów lądujących samolotów. W niedziele podjechaliśmy i mieliśmy tę wątpliwą przyjemność. :)


a_lec
Posty: 144
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 28 kwie 2016, 14:45

Ja od lat pracuję przy Balickiej, czyli ok 600 metrów na północ od Filtrowej, czyli 600 metrów bliżej korytarza lądujących samolotów i co najwyżej widzę samoloty przez okno. Żadnych denerwujących dźwięków nie rejestruję :) Może raz na ruski rok, gdy z powodu wiatru startują na wschód coś słychać, ale 99,99% to samoloty lądujące, których silniki pracują na pół gwizdka. Tak więc z mojej optyki - uspokajam wszystkich, jest OK.

a_lec
Posty: 144
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 29 kwie 2016, 18:16

Dla tych co obserwują Etap II i blok 2A - prace na drugim, przedostatnim piętrze coraz bardziej zaawansowane. Niestety znów zamiast aparatu miałem ze sobą tylko komórkę, ale coś zawsze widać ;)
Andrzej

Obrazek



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości