Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
michal128
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2015, 16:33

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: michal128 » 16 wrz 2016, 23:24

Zdjęcia rzeczywiście super! Na miejscu hal obstawiam kolejny etap Lazurowego Parku. Dlaczego tak obstawiam? Bo miłe Panie w dziale sprzedaży zaprzeczają:)

A jak chodzi o uwagi negatywne (bo tego tutaj głównie szukamy, zalety okolicy i osiedla każdy zna) - wydaje mi się, że pod deskami na tarasie w bloku 1B niezły bałagan jest. Trochę kiepsko to wygląda. Mam nadzieję, że będzie to jednak lepiej wykonane, niż słynne już balkony ATAL-u na osiedlu Bagry Park.

p.s. najważniejsze, że zdjęcia jak zwykle podobają się naszemu forumowemu pracownikowi ATAL-u (alek83). Alek, pozdrawiam serdecznie;) Przypilnuj tych desek;)


a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 19 wrz 2016, 10:49

Hale na pewno długo nie przetrwają. Jeśli ATAL zaprzecza i jest to prawda to pewnie inny deweloper będzie miał chrapkę na ten teren.
A wówczas i słup przeniosą, tzn wkopią w ziemię kable tak jak było gdy ruszali z budową Lazurowego Parku. Kiedyś szły kable na powierzchni aż do Lidla.
A zdjęcia z drona są super. Mam nadzieję że będzie kontynuacja "przelotów" :)

Murzyn
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2016, 10:05

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: Murzyn » 22 sty 2017, 10:12

Na budynkach pojawiły się podświetlane tabliczki z numerami.
segment 1A - Zygmunta Starego 1, segment 1C - Zygmunta Starego 1A
Dwa kolejne ciężko zobaczyć z daleka, ale wydaje mi się, że segment 1D - Zygmunta Starego 1B, segment 1B - Zygmunta Starego 1C

Obrazek


AniaS
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2016, 9:57

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: AniaS » 24 sty 2017, 13:24

Mamy już przypisane adresy, nie widać ich jeszcze na mapie Google, ale co ciekawe nałożone są na mapę w aplikacji krakow.jakdojade.pl

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 24 sty 2017, 15:45

Dla mnie fajnie, że Zygmunta Starego a nie Filtrowa :) A takie słuchy też chodziły. Google ogólnie coś ostatnio śpi, fotki na maps.google są jeszcze sprzed budowy, natomiast na Google Earth są trochę nowsze (sprzed roku t.j. 12.2015) i widać plac budowy. Niestety satelita pod koniec 2016 roku "operował" jedynie na wschód od Rynku Głównego :(

Obrazek

alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: alek83 » 25 sty 2017, 9:07

Google czasem te mapy, to co kilka lat aktualizuje, więc można jeszcze zaczekać na to, aż pokażą gotowe osiedle. I fakt, że Zygmunta Starego to lepszy adres niż filtrowa :) Ciekawe jak będzie wyglądało zagospodarowanie terenu Młynówki Królewskiej przed osiedlem Lazurowy Park, bo wygląda na to, że park będzie dalej podciągnięty, co mnie bardzo cieszy.

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: a_lec » 12 lut 2017, 15:19

Fotka z dzisiejszego wypadu rowerowego w te okolice. Blok 3 od południa, zza ogrodzenia.

Obrazek

k.h
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2016, 12:22

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: k.h » 28 lut 2017, 19:29

Budynki 1 A i B - strona zachodnia. Zdjęcie z wczoraj.

Obrazek


mariusz12
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2016, 9:32

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: mariusz12 » 28 lut 2017, 22:02

A czy może mi ktoś powiedzieć, z czego zrobiona jest część drogi osiedlowej zaznaczona w wizualizacjach na zielono? Zapomniałem spytać w biurze sprzedaży. Poza tym, ta zielona część miała zaczynać się tuż za bramą, a widzę, że w rzeczywostości jest dopiero od bloku 1B... Oj, coś ATAL chyba z tymi wizualizacjami oszukał...

k.h
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2016, 12:22

Re: Lazurowy Park - Atal buduje w Bronowicach zdjęcia na forum

Postautor: k.h » 01 mar 2017, 6:58

Dalej wygląda to tak.

Obrazek



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości