Jakie windy będą instalowane w inwestycji Lazurowy Park Kraków

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Jakie windy będą instalowane w inwestycji Lazurowy Park Kraków

Postautor: alek83 » 29 lis 2016, 23:24

mariusz0 pisze:Zastanawia mnie też głośność windy przylegającej do mieszkania (od strony łazienki). Czy macie jakieś informacje jakiego typu windy będą montowane w tych budynkach?

W sumie, to słuszne pytanie, ciekawe jakie windy Atal wstawi w budynkach osiedla Lazurowy Park w Krakowie - ktoś pytał o tą sprawę i ma jakieś informacje :?: Wbrew pozorom nie jest to takie bez znaczenia, bo jeden windy są bardziej awaryjne, inne mniej, chodzi też o zużycie energii i oczywiście o hałas :)


a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Jakie windy będą instalowane w inwestycji Lazurowy Park Kraków

Postautor: a_lec » 30 lis 2016, 9:18

Słyszałem od ATAL-a, że są cichobieżne, tak wiec raczej nie podejrzewałbym uciążliwości z tej strony, tym bardziej że przy budynku z trzema kondygnacyjnym tak naprawdę nie będzie to sprzęt zbyt intensywnie eksploatowany. Z tego też powodu rachunki za prąd nie będą wysokie w porównaniu z blokami przykładowo 2x wyższymi. Co do parametrów i konkretnych danych o zużyciu prądu - nie mam danych, ale zakładam że jest to konstrukcja nowoczesna a nie taka z czasów "alternatywy 4" ;)



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości