Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji, którą prowadzi deweloper Atal - Lazurowy Park w Krakowie. Zapraszamy do omawiania spraw związanych z osiedlem.
Marzena
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2016, 15:18

Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: Marzena » 28 gru 2016, 10:15

Dzień dobry czy macie aktualne wiadomości dotyczące pozwolenie na budowę na etapie 2.Nie dostałam kredytu mam mieszkanie w 2 etapie ponieważ bank zażądał od atalu pozwolenia na budowę którego nie maja trzeba czekać na zakończenie sprawy z szambem ,sprawa nie jest wesoła


alek83
Posty: 59
Rejestracja: 01 lut 2016, 22:07

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: alek83 » 28 gru 2016, 11:08

A do kiedy Atal miał mieć to pozwolenie i ile sprawa się już opóźnia :?: Nie wiesz kiedy sprawa może zostać załatwiona :?: To też o tyle kiepsko dla wszystkich innych, że plac budowy w okolicy będziemy mieć bardzo długo...

Marzena
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2016, 15:18

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: Marzena » 28 gru 2016, 11:50

Atal nie dał żadnej daty kiedy sprawa się zakończy dlatego nie dostałam kredytu bank się obawia ze to długa sprawa .Dziwne ze nikt nie pisze o tym na forum bo przeciesz to problem wszystkich z 2 etapu.


Marzena
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2016, 15:18

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: Marzena » 28 gru 2016, 11:58

Budowa trwa już wykańczają mieszkania ale dopiero po zakończeniu sprawy z sąsiadem od szamba będzie wiadomo czy dostaną pozwolenie na oddanie bloków pod zamieszkanie

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: a_lec » 28 gru 2016, 12:11

Z tego co ja słyszałem, sąsiad będzie przyłączony na koszt Atalu do kanalizacji i temat szamba w tym momencie znika automatycznie. A przyłączenie być może będzie już możliwe przy oddaniu do użytku pierwszych mieszkań z Etapu I. Temat wydaje się więc być "niegroźny". Nieprzyjemny natomiast dla tych którym bank opóźnia decyzje kredytową. To faktycznie niefajne.

Spytam jeszcze z ciekawości, który to bank taki "miły" ?

Insynuator
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2016, 21:44

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: Insynuator » 28 gru 2016, 20:18

Witam,

Strasznie dziwna sytuacja - sam mam mieszkanie w II Etapie.
Składałem wniosek do 3 banków i w żadnym nie było problemu. Pozwolenie na budowe II etapu zostało wydane w 2015 roku - Nr pozwolenia 2395/2015. Dokument dot. pozwolenia na budowę II etapu otrzymałem bez problemu od BOK Atala.
W jakim banku Pani składała wniosek ?

Marzena
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2016, 15:18

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: Marzena » 29 gru 2016, 13:36

W Bank Pekao bank poprosił Atal o dokumenty potrzebne do kredytu których oni nie mogli przedstawić ponieważ sprawa z sąsiadem jest niezakończona

Insynuator
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2016, 21:44

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: Insynuator » 29 gru 2016, 20:47

To już bardzo dziwna sytuacja. Ja finalnie zdecydowałem się na kredyt w ING, ale w Pekao SA również otrzymałem pozytywną decyzje kredytową, może od Września coś zmieniło się in minus w tej kwestii ??


Marzena
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2016, 15:18

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: Marzena » 30 gru 2016, 17:29

Na początku grudnia odmowiono mi kredytu

a_lec
Posty: 148
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:16

Re: Pozwolenie na budowę II etapu inwestycji Lazurowy Park od Atal

Postautor: a_lec » 30 gru 2016, 18:55

A co na to ATAL? Upiera się że wszystko jest w porządku czy przyznaje, że sprawa pozwolenia jeszcze nie jest w pełni wyczyszczona ?



Wróć do „Lazurowy Park Kraków - forum mieszkańców osiedla od Atal”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości