Budowa II etapu inwestycji Apartamenty Konopnicka Kraków - Activ Investment

Forum mieszkańców inwestycji Konopnicka City Park Kraków od dewelopera Activ. Jakie są plusy i minusy kupienia nowego mieszkania w tej inwestycji w Krakowie?
neo
Posty: 438
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Budowa II etapu inwestycji Apartamenty Konopnicka Kraków - Activ Investment

Postautor: neo » 11 lip 2017, 0:45

Jeszcze nie tak dawno wszyscy się martwili tym, że budowa idzie powoli, a w zasadzie nie idzie, a tymczasem rośnie już kolejny etap projektu Apartamenty Konopnicka w Krakowie :)

Obrazek

Ładnie rosną w górę kolejne piętra projektu. Jaki jest termin oddania tego budynku, bo mnie bardziej interesuje etap I, mam nadzieję, że nie będzie już uciążliwości budowlanych w sąsiedztwie, jak będą go kończyć.


bogdan
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2016, 14:22

Re: Budowa II etapu inwestycji Apartamenty Konopnicka Kraków - Activ Investment

Postautor: bogdan » 01 wrz 2017, 22:03

Witam,
A jak jest z płatnościami za II etap? Kiedy kolejna rata?

johnny
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:46

Re: Budowa II etapu inwestycji Apartamenty Konopnicka Kraków - Activ Investment

Postautor: johnny » 05 wrz 2017, 22:01

Bogdan - z tego co się orientowałem to pod koniec miesiąca mają wysyłać powiadomienia o zapłacie za kolejny etap


neo
Posty: 438
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa II etapu inwestycji Apartamenty Konopnicka Kraków - Activ Investment

Postautor: neo » 16 sty 2018, 0:54

A skoro już byłem w okolicy, to jeszcze kilka fotek II etapu inwestycji, której budowa, też jak widać posuwa się do przodu, choć chyba nie jest to jakieś zawrotne tempo, a przynajmniej są inni deweloperzy, którym to chyba idzie szybciej.

Obrazek

Z drugiej strony, wszyscy mówią, że nie ma co się jakoś bardzo spieszyć przy budowie bloku, niech sobie wszystko doschnie spokojnie, niech osiada w trakcie budowy itd.

Obrazek

W tym budynku widać, że będą od strony ulicy Konopnickiej balkony, więc daje to szansę na nieco ciekawszą elewację, ale jak wyjdzie finalnie, to zobaczymy zapewne już wkrótce :) Ciekawe czy będzie na nich bardzo głośno od pobliskiej ulicy.

johnny
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:46

Re: Budowa II etapu inwestycji Apartamenty Konopnicka Kraków - Activ Investment

Postautor: johnny » 29 sty 2018, 21:51

Eh, trochę martwi mnie te spowolnienie etapu II. Myślałem, że dzięki łagodnej aurze ruszą ostro z kopyta a tu szału nie ma...

W takim tępię ciężko chyba będzie wprowadzić się do mieszkania na Jesień.... :(

neo
Posty: 438
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa II etapu inwestycji Apartamenty Konopnicka Kraków - Activ Investment

Postautor: neo » 30 sty 2018, 0:59

Faktycznie mam wrażenie, że jakoś wolniej idzie teraz ta budowa, no ale grunt, że idzie. W każdym razie po zakończeniu budowy trzeba będzie pewnie zaczekać jeszcze na odbiory przez różnego rodzaju instytucje, jak nadzór budowlany czy Urząd Dozoru Technicznego, a to może też jeszcze chwilę zająć. No ale bądźmy dobrej myśli :)

WOJTEK
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:00

Re: Budowa II etapu inwestycji Apartamenty Konopnicka Kraków - Activ Investment

Postautor: WOJTEK » 16 lut 2018, 12:08

Właśnie dostałem maila z Activ i zakończeniu stanu surowego, więc może tak źle nie jest :) Chociaż faktycznie wydaje się na oko, że ostatnio wolniej szło.



Wróć do „Konopnicka City Park forum - apartamenty od Activ Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości