Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Forum mieszkańców inwestycji Konopnicka City Park Kraków od dewelopera Activ. Jakie są plusy i minusy kupienia nowego mieszkania w tej inwestycji w Krakowie?
Cricot
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:19

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: Cricot » 20 lis 2018, 12:52

peter pisze:Ale trzeba coś zrobic bo termin mija. Jaki koniec haj obudowy balkonów są do wymiany.
Czy na pewno chca przekazywac mieszlania ?

Nie znam odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, możesz napisać albo zadzwonić do biura.
Tak jak napisałem wcześniej, pierwszy etap jest już ukończony, a płyty balkonów do czasu odbiorów będą pewnie wymienione.
I tak będąc tam ostatnio, zaobserwowałem duży progres w stosunku do tego, co było miesiąc albo dwa wcześniej.Dziedziniec jest już praktycznie ukończony, niedawno grasowała tam firma zajmująca się architekturą zieleni czy czymś takim.
Ogródki w przyziemiu wymagają jedynie jakiegoś odgrodzenia siatką.Droga wokół bloku na ukończeniu, garaż wygląda też na skończony, zamontowali bramę. Zostają te nieszczęsne balkony, ale to może jest na jakiejś gwarancji bo to chyba prefabrykanty.
W pierwszym etapie pozostaną balkony i chyba klatki schodowe. I tyle zaobserwowałem w ubiegły piątek :twisted:


peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: peter » 30 lis 2018, 6:12

Czy był ktos z Panstwa w mieszkniu i miał mozliwosc zbadania jaka jest temperatura.
Jakie sa grzejniki CO. Przy takich niskich temperaturach i nowych scianach jest to bardzo istotne zwłaszcza dla nizszych pieter.
Prosze bardzo o informacje.

johnny
Posty: 17
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:46

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: johnny » 10 gru 2018, 20:07

Ma ktoś może informacje kiedy budowa drugiego budynku będzie zakończona?


Vanilla
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2016, 8:22

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: Vanilla » 12 gru 2018, 8:49

johnny pisze:Ma ktoś może informacje kiedy budowa drugiego budynku będzie zakończona?

Podobno ostatnia płatność za mieszkanie w II etapie to grudzień 2018r, natomiast odbior kluczy koniec stycznia 2019r., bo jak podają w biurze Developera nie maja jeszcze wszystkich pozwoleń.

Cricot
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:19

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: Cricot » 23 gru 2018, 10:49

w drugim etapie było już zakończenie budowy? Tam jeszcze balkony nie są w ogóle zrobione. Pierwszy etap ma mieć odbiory niby od połowy stycznia,ciekawe, czy odbiory etapu drugiego też zaczną się w styczniu :twisted:

WOJTEK
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:00

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: WOJTEK » 24 gru 2018, 10:08

Cricot pisze:w drugim etapie było już zakończenie budowy? Tam jeszcze balkony nie są w ogóle zrobione. Pierwszy etap ma mieć odbiory niby od połowy stycznia,ciekawe, czy odbiory etapu drugiego też zaczną się w styczniu :twisted:


Tak, już w zeszłym tygodniu przesłali pismo :D Myślę, że po Nowym Roku zaczną się bardziej uwijać bo do 31 marca muszą przepisać własność.. :roll:

luki
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2018, 8:52

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: luki » 28 gru 2018, 8:57

A co jeśli się nie uporają z terminem?

WOJTEK
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:00

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: WOJTEK » 28 gru 2018, 10:14

luki pisze:A co jeśli się nie uporają z terminem?

Nie wiem jak to dokładnie wygląda z punktu prawnego, ale możemy wtedy rościć prawa do dewelopera. Moja siostra 3 lata temu miała opóźnienie rzędu kilku miesięcy i uzyskała od dewelopera bodajże ok kilku tysięcy złotych - akurat w robociźnie na wykończenie mieszkania, ale zawsze coś :D chociaż osobiście wolałbym otrzymać mieszkanie po prostu przed końcem marca.. :)


Cricot
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:19

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: Cricot » 28 gru 2018, 14:17

Można się bardziej nie uporać z terminami? Oni chyba mogą :twisted: Na koniec budowy czekałem prawie pięć miesięcy, tyle było opóznienia. Nie wspomnę już ile razy przesuwałem ekipę do wykończeń. Na szczęście znajomi więc nie było problemu. Najgorsze wypowiedzenie z wynajmowanym obecnie mieszkaniem,też dwa razy przesuwane. Dla mnie to są jawne kpiny ze strony dewelopera względem nabywców mieszkań :twisted: Jestem szczerze zaciekawiony, jak oni chcą do końca marca przepisać te około 350 mieszkań , a wcześniej je zdać z zachowaniem terminu 30 dni na naprawę usterek, jeśli takowe będą.

peter
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2016, 11:29

Re: Termin zakończenia budowy osiedla - Konopnicka City Park

Postautor: peter » 30 gru 2018, 12:28

Tak na serio to od 22 grudnia na tej budowie ku zdziwieniu nic sie nie dzieje.
Pytanie czy wogóle bedą te umowy wykonane ?
Pytanie czy mieszkania są grzane - zwłaszcza na nizszych pirętrach ?
My czekamy - ale chyba juz za długo.
Może warto sie spotkać na budowie - wszyscy mieszkancy i zalatwić to bardzo szybko z Deweloperem.
Nie beda zainteresowani aby 300 Rodzin zrobiło pikiete w obecności mediów przy ul . Lipinskiego.



Wróć do „Konopnicka City Park forum - apartamenty od Activ Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości