Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Forum mieszkańców inwestycji Konopnicka City Park Kraków od dewelopera Activ. Jakie są plusy i minusy kupienia nowego mieszkania w tej inwestycji w Krakowie?
Basta
Posty: 15
Rejestracja: 02 maja 2016, 18:03

Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: Basta » 23 maja 2016, 15:53

Dzisiaj coś tam na wjeździe koparka ryła. Pytanie czy ma to związek z inwestycją Activu.


bishop
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2016, 19:33

Re: Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: bishop » 23 maja 2016, 18:41

Wydaje mi się, że jest to karczowanie mające na celu przygotować teren pod przyszłą drogę zjazdową dla osiedla.

bishop
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2016, 19:33

Re: Acitv Kraków buduje Apartamenty Konopnicka City Park - forum i zjęcia

Postautor: bishop » 24 maja 2016, 16:32

Niestety dzieje się to po za terenem ogrodzonym przez activ, więc póki co z pierwszą łopatą bym poczekał. :P Napisałem we wcześniejszym poście, że pośrednio jest to związane z activem, bo prawdopodobnie tereny na których wykonano odkopy przy konopnickiej mogą należeć do Miasta i mogą wiązać się z budową instalacji kanalizacyjnej, która będzie przebiegać wzdłuż przyszłej drogi zjazdowej dla osiedla.Na podstawie zagospodarowania terenu mogę stwierdzić, że odkopy zaczynają się w miejscu przyszłej drogi zjazdowej, która w rzeczywistości nie jest objęta przez ogrodzenie Activu. To są oczywiście moje spostrzeżenia :)

Obrazek


bishop
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2016, 19:33

Re: Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: bishop » 05 cze 2016, 10:24

Tutaj zakres prac, które rozpoczęto bip.krakow.pl/?news_id=76404. Wynika z tego, że faktycznie będzie sygnalizacja świetlna.

Ponadto ze zgromadzonych informacji udało mi się ustalić, że w przyszłości droga zjazdowa dla osiedla będzie drogą łączącą ul. Konopnickiej z ul. Rydlówka,a będzie przebiegać mniej więcej tak:

Obrazek

neo
Posty: 435
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: neo » 07 cze 2016, 14:35

Dzięki za informację, właśnie zastanawiałem się ostatnio, jak będzie tam wyglądał układ drogowy, wokół Konopnicka City Park od dewelopera Activ :) Mam nadzieję, że ta ulica, która będzie łączyła się z Rydlówką nie będzie jakoś bardzo ruchliwa, choć inna sprawa, że buduje się tam bardzo dużo nowych projektów mieszkaniowych, jak na przykład Osiedle Fi Kraków czy budowana także w podobnej okolicy inwestycja Murapol Garbarnia, a to znaczy, że przybędzie tam sporo samochodów w niedalekiej przyszłości... Jak myślicie, jest takie zagrożenie, że to stanie się droga tranzytowa :?:

Vanilla
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2016, 8:22

Re: Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: Vanilla » 14 cze 2016, 8:29

Dzień dobry,

Codziennie przejeżdżam 2 razy obok miejsca w który w przyszłości zostanie wybudowana inwestycja. W tamtym tygodniu była budowana droga dojazdowa do działki (wzdłuż ulicy Konopnickiej). Wczoraj widziałam tam już na działce koparkę oraz kontener. Koparka już kopała (wydaje mi się, ze przygotowuje teren pod wjazd ciężkiego sprzętu). W dniu dzisiejszym, na działce pracowało już więcej maszyn (ciężarówka i chyba 2 koparki). Więc inwestycja ruszyła :)

ENTER
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2016, 16:08

Re: Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: ENTER » 15 cze 2016, 13:19

Vanilla pisze:Dzień dobry,

Codziennie przejeżdżam 2 razy obok miejsca w który w przyszłości zostanie wybudowana inwestycja. W tamtym tygodniu była budowana droga dojazdowa do działki (wzdłuż ulicy Konopnickiej). Wczoraj widziałam tam już na działce koparkę oraz kontener. Koparka już kopała (wydaje mi się, ze przygotowuje teren pod wjazd ciężkiego sprzętu). W dniu dzisiejszym, na działce pracowało już więcej maszyn (ciężarówka i chyba 2 koparki). Więc inwestycja ruszyła :)


Az sie przejde zobaczyc postepy. W momencie podpisywania umowy deweloperskiej chcialbym zeby cos sie dzialo na budowie.

Basta
Posty: 15
Rejestracja: 02 maja 2016, 18:03

Re: Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: Basta » 15 cze 2016, 22:16

Przyjrzałem się dzisiaj działaniom od strony boiska Garbarni. Dwie koparki zaczęły wykopy pod budynek 1. Od strony Konopnickiej asfaltowali z kolei wjazd - zrobił się niezły korek, bo zajęli jeden pas;)) Czyli chyba ruszamy na dobre...


WOJTEK
Posty: 23
Rejestracja: 10 mar 2016, 13:00

Re: Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: WOJTEK » 16 cze 2016, 16:37

Na stronie Activ chwalą się już pierwszymi zdjęciami z budowy.. ;)

activ-investment.eu/mieszkania/konopnicka_city_park-31/gallery

Bonifacy
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2016, 9:15

Re: Dojazd i organizacja ruchu wokół Apartamentów Konopnicka City Park Activ

Postautor: Bonifacy » 27 sie 2016, 9:25

Czy wiadomo coś na temat drogi, która ma łączyć ul. Rydlówka i Konopnickiej? Pisali kiedyś w Wyborczej, że toczą się spory, czy droga ma przecinać park zdrojowy w sąsiedztwie inwestycji Activu. Jakoś nie chcę uwierzyć w to, że właściciel się zgodzi na przecięcie parku ruchliwą drogą i boję się, że droga ta może się pojawić między parkiem a wznoszonym budynkiem, czyli tuż pod oknami od strony wschodniej. Ktoś coś wie na ten temat?



Wróć do „Konopnicka City Park forum - apartamenty od Activ Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość