Oglądanie nowego mieszkania przed odbiorem - os. Na Lotnisku 1 - Acatom

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Na Lotnisku 1 Kraków, którego budowniczym jest deweloper Acatom. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
krakuska
Posty: 38
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:45

Oglądanie nowego mieszkania przed odbiorem - os. Na Lotnisku 1 - Acatom

Postautor: krakuska » 28 cze 2017, 15:13

Był już ktoś z Was oglądać swoje M? Jakie spostrzeżenia?
ja byłam i jestem zachwycona widokiem nic nie zasłania widać wszystko:) i można juz sobie pomiary zrobić i projektować:) ;) nawet widziałam swoje miejsce postojowe:) Jeszcze czasu dużo ale na odbiór mieszkania to dobrze by było z jakimś ekspertem przyjść...


sasiadka
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2017, 13:29

Re: Oglądanie nowego mieszkania przed odbiorem - os. Na Lotnisku 1 - Acatom

Postautor: sasiadka » 29 cze 2017, 10:47

Oglądałam w weekend moje M i jestem bardzo zadowolona póki co. Chodziłam jeszcze po rurach CO, CWU i okablowaniu, bo wylewkę właśnie mieli robić w tym tygodniu. Wygląda na to, że ściany mam proste;) Jeśli chodzi o fachowca przy oddawaniu M, mam znajomego kolegi, który ma odpowiedni sprzęt do tego, więc nie będę szukać speców. Widok też mam przepiękny, na park Bieńczycki, zielony, taki jaki chciałam i za oknem cisza od strony Urbanowicza, też ważna dla mnie kwestia. Cieszę się też, że sufity mamy wysokie, bo 2.7m ma być. Warto podpytać co będzie w lokalach usługowych:)

angelo
Posty: 39
Rejestracja: 02 mar 2016, 21:09

Re: Oglądanie nowego mieszkania przed odbiorem - os. Na Lotnisku 1 - Acatom

Postautor: angelo » 29 cze 2017, 12:20

Cześć :) A ma ktoś może jakieś zdjęcia z takich oględzin nowych mieszkań w inwestycji Na Lotnisku 1 i podzieli się nimi na forum? Ciekawi mnie, jak idzie deweloperowi Acatom robota na tej budowie :) Niestety nie mogę sam obejrzeć mieszkania, bo nie ma mnie aktualnie w Polsce, ale ufam, że wszystko zmierza we właściwym kierunku :)


sasiadka
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2017, 13:29

Re: Oglądanie nowego mieszkania przed odbiorem - os. Na Lotnisku 1 - Acatom

Postautor: sasiadka » 29 cze 2017, 18:14

Proszę bardzo

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sasiadka
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2017, 13:29

Re: Oglądanie nowego mieszkania przed odbiorem - os. Na Lotnisku 1 - Acatom

Postautor: sasiadka » 29 cze 2017, 18:15

Proszę bardzo :)

Obrazek

Obrazek

looki1983
Posty: 28
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:41

Re: Oglądanie nowego mieszkania przed odbiorem - os. Na Lotnisku 1 - Acatom

Postautor: looki1983 » 17 lip 2017, 11:17

rowniez bede niebawem ogladal mieszkanie :) to dodam fotki



Wróć do „Osiedle Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości