Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Na Lotnisku 1 Kraków, którego budowniczym jest deweloper Acatom. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
sasiadka
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2017, 13:29

Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: sasiadka » 08 sty 2018, 18:31

Od 22 stycznia ruszają pierwsze NIE ODBIORY lecz podpisanie protokołu stanu technicznego mieszkania (trwać mają max 1h), a od lutego już ruszają odbiory :)


looki1983
Posty: 28
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:41

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: looki1983 » 08 sty 2018, 21:11

"sasiadka" to dobra nowina :)

looki1983
Posty: 28
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:41

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: looki1983 » 19 sty 2018, 21:01

Potwierdzam ja na 29 stycznia :)


sasiadka
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2017, 13:29

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: sasiadka » 24 sty 2018, 17:45

ja dziś sprawdziłam stan techniczny z ekipą, masakra,ekipa zgłasza normalne problemy a ludzie z acatomu się krzywią, jakbyśmy nie mieli prawa nic zgłaszać,no i godzina to za mało na większe mieszkanie.

mmegi252
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2017, 16:59

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: mmegi252 » 24 sty 2018, 20:49

sasiadka pisze:ja dziś sprawdziłam stan techniczny z ekipą, masakra,ekipa zgłasza normalne problemy a ludzie z acatomu się krzywią, jakbyśmy nie mieli prawa nic zgłaszać,no i godzina to za mało na większe mieszkanie.

A jakie wyszły problemy w Twoim mieszkaniu ?

katrina
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2018, 8:40

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: katrina » 25 sty 2018, 8:53

Ja też byłam na notatce z ekipą, ale nie stwierdziliśmy znacznych usterek. Mieliśmy tylko trzy drobne uwagi a ekipa stwierdziła, że mieszkanie jest przyzwoicie zrobione.

angelo
Posty: 39
Rejestracja: 02 mar 2016, 21:09

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: angelo » 25 sty 2018, 9:01

To ciekawe, że jedna inwestycja, a dwie tak odbiegające od siebie opinie o mieszkaniach :) Może wykańczały je jakieś różne ekipy i jedna bardziej się starała, a inna mniej.

sasiadka
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2017, 13:29

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: sasiadka » 25 sty 2018, 10:48

Z Takich ważniejszych rzeczy było zgłoszone:
-pęknięty tynk w różnych miejscach, przy drzwiach wej. najbardziej
-grzejniki pionu nie trzymały, gołym okiem widać
-Jedno gniazdko miało być podwójne a było pojedyncze
-rysy na szybie oczywiście
-odpadnięta elewacja zewnętrzna przy nawietrzniku na balkonie, bo te nawietrzniki na oknie byle jak są zrobione, grzebali tam bardzo, bo zdarli tak elewacje że siatkę było widać

I pozostałe to już drobnostki:
-obtarta rama okna
-okna do regulacji
- opadnięte skrzydło okna
- zardzewiałe stalowe korki w łazience(w rurze ciepłej i zimnej wody), jeśli chcielibyśmy dużo później wykańczać mieszkanie to mogłyby w końcu uszczelnić się i zalałoby mieszkanie, no i ekipa takie rdzy rzadko kiedy widzi

Jedna jeszcze uwaga, nie ma dekla w balkonie, powinni go dać przy odbiorze mieszkania, bo stacjonarnie nie da się kupić, a mogą o tym zapomnieć. Brakuje jeszcze zaślepek do okien i głowic termostatycznych do grzejników, ale to już dadzą przy odbiorze kluczy.
:)


mmegi252
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2017, 16:59

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: mmegi252 » 25 sty 2018, 12:39

sasiadka pisze:Z Takich ważniejszych rzeczy było zgłoszone:
-pęknięty tynk w różnych miejscach, przy drzwiach wej. najbardziej
-grzejniki pionu nie trzymały, gołym okiem widać
-Jedno gniazdko miało być podwójne a było pojedyncze
-rysy na szybie oczywiście
-odpadnięta elewacja zewnętrzna przy nawietrzniku na balkonie, bo te nawietrzniki na oknie byle jak są zrobione, grzebali tam bardzo, bo zdarli tak elewacje że siatkę było widać

I pozostałe to już drobnostki:
-obtarta rama okna
-okna do regulacji
- opadnięte skrzydło okna
- zardzewiałe stalowe korki w łazience(w rurze ciepłej i zimnej wody), jeśli chcielibyśmy dużo później wykańczać mieszkanie to mogłyby w końcu uszczelnić się i zalałoby mieszkanie, no i ekipa takie rdzy rzadko kiedy widzi

Jedna jeszcze uwaga, nie ma dekla w balkonie, powinni go dać przy odbiorze mieszkania, bo stacjonarnie nie da się kupić, a mogą o tym zapomnieć. Brakuje jeszcze zaślepek do okien i głowic termostatycznych do grzejników, ale to już dadzą przy odbiorze kluczy.
:)

I co przyjęli wasze uwagi ? Zrobią coś z tym ?

sasiadka
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2017, 13:29

Re: Odbiory / przygotowanie do odbiorów nowych mieszkań w inwestycji na Lotnisku 1 Kraków

Postautor: sasiadka » 25 sty 2018, 18:04

Przyjąć przyjęli, bo musieli :D a co z tym zrobią to nie wiem, mają naprawić i koniec.



Wróć do „Osiedle Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość