Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Na Lotnisku 1 Kraków, którego budowniczym jest deweloper Acatom. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Kamilaxx
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2017, 17:09

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum

Postautor: Kamilaxx » 01 paź 2017, 14:58

Hej roza1 ;)
Oddanie ma byc chyba w grudniu, a parkingi wydaje mi się że muszą być i pewnie będą^^
Zaczęli robic elewację! :P
Tez klatka A tylko 4 piętro^^


ggmm
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2017, 22:23

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum

Postautor: ggmm » 01 paź 2017, 22:26

Miejsca parkingowe? ;) Kilka dodatkowych miejsc (o ile będą) wiele tutaj nie zmieni - proponuje sprawdzić na własne oczy jak wyglada sytuacja z parkowaniem na tygodniu i ile jest wolnych miejsc w okolicy teraz kiedy nowy blok jest jeszcze niezamieszkany. Po oddaniu go do użytku będzie tylko gorzej :)

looki1983
Posty: 28
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:41

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum

Postautor: looki1983 » 02 paź 2017, 22:37

Hej. Jesli macie mozliwosc to kupcie miejsce postojowe w garazu bo miejsca bedzie naprawde malo, na osiedlu wysokim spoldzielnia wprowadzila identyfikatory i straz miejska sypie mandaty, jak staniesz na kazimierzowskim to mozesz miec przykre niespodzianki z samochodem, na lotnisku nie ma co liczyc chodzby na 1 stanowisko, wiem co mowie bo bardzo czesto tam bywam z racji mojego zawodu.


ojciec
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2018, 8:49

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum

Postautor: ojciec » 17 lis 2018, 8:59

Cześć!

Rozważamy zakup mieszkania na osiedlu Na Lotnisku 1. Dlatego też szukamy informacji odnośnie tej inwestycji, szczególnie od osób już tam mieszkających. Czy jesteście zadowoleni z zakupu? Na jakie problemy do tej pory natrafiliście? Czy sąsiedztwo Aldiego nie jest uciążliwe? Jak wygląda sytuacja z miejscami parkingowymi? Może ktoś korzysta z przedszkola "Motylek" i mógłby podzielić się wrażeniami? Ogólnie będę wdzięczny za wszelkie pomocne informacje.

Pozdrawiam.

angelo
Posty: 39
Rejestracja: 02 mar 2016, 21:09

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum

Postautor: angelo » 18 lis 2018, 23:30

Opinii o inwestycji Na Lotnisku 1 jest sporo, podobnie, jak o deweloperze Acatom - jak na tą półkę cenową jest nieźle, lokalizacja raczej dobrze skomunikowana, choć tramwajem do centrum jedzie się dosyć długo, blisko sklepy. Aldi, jak Aldi, pewnie mniej uciążliwy dla tych, którzy mieszkają dalej od niego, ale nie przesadzałby. Wiadomo, że trzeba się liczyć z tym, że ludzie będą przyjeżdżali na zakupy samochodami plus dostawy towaru do sklepu.

mieszkaniec.lokalu
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2018, 23:09

Re: Przyszli mieszkańcy inwestycji Os. Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum

Postautor: mieszkaniec.lokalu » 23 lis 2018, 23:36

ojciec pisze:Cześć!

Rozważamy zakup mieszkania na osiedlu Na Lotnisku 1. Dlatego też szukamy informacji odnośnie tej inwestycji, szczególnie od osób już tam mieszkających. Czy jesteście zadowoleni z zakupu? Na jakie problemy do tej pory natrafiliście? Czy sąsiedztwo Aldiego nie jest uciążliwe? Jak wygląda sytuacja z miejscami parkingowymi? Może ktoś korzysta z przedszkola "Motylek" i mógłby podzielić się wrażeniami? Ogólnie będę wdzięczny za wszelkie pomocne informacje.

Pozdrawiam.


Witam,
Poniższy tekst proszę traktować wyłącznie jako opinie mieszkańca.

Jeżeli chodzi o rejony gdzie jest Aldi to wiem, że mieszkańcy zgłaszali skargi nie na Aldi a prawdopodobnie na siłownie z której wydobywają/ały (nie wiem czy się to zakończyło) się dziwne dzięki prawdopodobnie związane z klimatyzacją ja osobiście tego nie odczuwałem ponieważ mieszkam bardziej po drugiej stronie.

Generalnie radzę się głęboko zastanowić przed nabyciem czegokolwiek od tego dewelopera. Ja kupiłem i tego żałuje. Jak już się ktoś przymierza do zakupu mieszkania to proszę sprawdzić takie podstawowe rzeczy jak to czy mieszkanie jest właściwie ogrzewane. U mnie w pokoju panuje temperatura ok. 18 stopni co jest niezgodne z Polskimi Normami. Niestety pomimo moich wielokrotnych zgłoszeń jestem ignorowany. Najpierw zgłaszałem do Zarządcy budynku (przydzielonego przez dewelopera) ale po odpowiedziach w stylu: sam się pan zdecydował na zakup tego mieszkania, postanowiłem zgłaszać sprawę bezpośrednio u developera. A tutaj już zupełnie nie ma żadnej odpowiedzi. Nie sposób się połączyć z kimś kompetentnym (same infolinie sprzedażowe). Pani z tej infolinii nie chce podać numeru do właściwej osoby, obiecując, że ktoś do mnie oddzwoni, oczywiście tego nie robi. Pojechałem wiec na Rybitwy do „biura” aby złożyć pismo i z kimś porozmawiać ale ciężko nazwać to biurem. To jest jakaś atrapa biura, siedząca Pani na recepcji obsługująca kila firm.
Jak widać deweloper chętnie sprzeda mieszanie/lokal ale później po sprzedaży nie ma praktycznie żadnej reakcji na zgłaszane problemy zarówno u Zarządcy jak i u dewelopera a jak dla mnie zaniżona temperatura poniżej norm jest poważną sprawą.
Budynek ładnie wygląda i to jest haczyk ale przyglądając się bliżej widać niedociągnięcia. Kiepsko zaprojektowany parking zewnętrzny, proszę spróbować wjechać na parking po lewej stronie. Już lepiej zaparkować przy ulicy niż się tam pakować i narażać się na zarysowania samochodu, a przecież są firmy co wykupiły tam miejsca dla klientów. Ostatnio jak byłem u dentysty to widziałem jak wygląda ściana wewnątrz budynku przy lokalach usługowych, uważam że w tak nowym budynku nie powinna się w ten sposób prezentować. Dziwnie działająca winda, samoistnie zatrzymuje się na piętrach gdzie nikogo nie ma a jak ją przywołuje to mam wrażenie, że mija z 10 sekund zanim załapie, że powinna jechać. Domofon, który wydaje u mnie w lokalu jakieś dziwne dźwięki mimo tego, że nikt do mnie nie dzwoni poza tym już nawet nie sprawdzam czy kod przydzielony mi do otwierania drzwi zaczął już działać.

Pozdrawiam



Wróć do „Osiedle Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości