Zalety i wady zakupu mieszkania w Krakowie na Os. Na Lotnisku 1

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Na Lotnisku 1 Kraków, którego budowniczym jest deweloper Acatom. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
gijoe
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2016, 16:20

Re: Zalety i wady zakupu mieszkania w Krakowie na Os. Na Lotnisku 1

Postautor: gijoe » 18 kwie 2016, 16:27

rozi pisze: Fakt - jedyny mały minus z tym parkowaniem, ale trzeba będzie sobie jakoś poradzić- wzdłuż ulicy, przed Wandą lub gdzieś w osiedlu...albo właśnie na parkingu Aldi-ego :lol: Piszcie- to będzie raźniej


Powodzenia życze w parkowaniu "na osiedlu".
Ostatnio zmieniony 04 mar 2019, 23:13 przez gijoe, łącznie zmieniany 1 raz.


erni
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2016, 14:37

Re: Zalety i wady zakupu mieszkania w Krakowie na Os. Na Lotnisku 1

Postautor: erni » 19 kwie 2016, 12:17

Czyli typowa bolączka Krakowa z tymi miejscami parkingowymi i to samo szykuje się w przypadku inwestycji Na Lotnisku 1 Kraków dewelopera Acatom :? Choć wydawało mi się, że są jakieś zasady określające minimum miejsc parkingowych, w końcu nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości. W każdym razie słabo to dosyć później wygląda, jak wszystkie chodniki, trawniki itp. są zastawione samochodami, bo przecież każdy gdzieś musi parkować. A po ile tu są miejsca parkingowe naziemne i podziemne :?:

qwe
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2016, 23:48

Re: Zalety i wady zakupu mieszkania w Krakowie na Os. Na Lotnisku 1

Postautor: qwe » 19 kwie 2016, 23:35

Mam nadzieje że uwiną sie szybko i jeszcze w tym roku pod blokami 19, 20 i 21 postawią szlaban, tak aby uniemożliwić wam parkowanie na naszych miejscach. Chcecie miejsc parkingowych - niech wasz developer wam je wyczaruje.

widzę, że miły z ciebie gość :)

Co do Aldiego. Miałabyć Biedronka, potem Carefour Express, teraz Aldi. Załoze sie ze bedzie tam drugi taki sam blok 10 piętrowy ( albo i nawet dwa w zaleznosci od fantazji dewelopera_

od tamtego tygodnia jest tablica informacyjna obok tej inwestycji w stronę DH Wanda o budowie obiektu usługowo-handlowego, więc jednak będzie Aldi - szkoda że zakładu nie było ;)

odnośnie miejsc parkingowych to w garażu podziemnym jest ich coś około 100, w poprzedniej inwestycji tego dewelopera na Srebrnych Orłów było ich natomiast 40... więc to był dopiero dramat. Ogólnie tak jak piszecie deweloperzy lecą w kulki z tworzeniem nowych miejsc parkingowych przy swoich inwestycjach, natomiast przepisy czy też ich egzekwowanie powodują taką sytuację i tu należało by zacząć rozwiązywać problem.

Cena miejsa parkingowego podziemnego to min. 30 tys. więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej inwestycji.

Moim zdaniem okolica jest ok, dobra komunikacja miejsca, sporo zieleni, park, szkoły, sklepy itd. także jak ktoś lubi Nową Hutę to myślę że warto się zastanowić nad kupnem mieszkania w tym miejscu, zwłaszcza że więcej bloków nie postawią w pobliżu bo nie ma na to miejsca


jakubo
Posty: 42
Rejestracja: 25 lis 2015, 11:07

Re: Zalety i wady zakupu mieszkania w Krakowie na Os. Na Lotnisku 1

Postautor: jakubo » 22 kwie 2016, 9:29

kosadk pisze:Lokalizacja może dobra , ale towarzystwo szczurów i osobników spod monopolowego na łące obok wątpliwa przyjemność.

No historia os. Na Lotnisku z czasów mojego liceum to taka ze radia samochodowe telefony itp można bylo kupic od największych zlodzieji.

Os. Kazimierzowskie ..Wisła Sharks

A na Os. Albertynskim Cracovia

Dwie masy i wystarczy podjeść na przystanek DH Wanda obczaic krzyżem krzyż ... To osiedle zamknięte bedzie ?

krakuska
Posty: 38
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:45

Re: Zalety i wady zakupu mieszkania w Krakowie na Os. Na Lotnisku 1

Postautor: krakuska » 06 paź 2016, 13:45

sama nie wiem jakie są plusy i minusy.
Plusy: to lokalizacja blisko liczne linie tramwajowe i autobusowe
Bardzo blisko duży park, alejki, place zabaw,boiska, sklepy,przychodnia lekarska
"tanie"podziemne miejsce postojowe 30tyś zł rozmiar 2,5x5,0 gdzie standard w większości jest minimum ustawowe 2,3x5,0
brak miejsca na inne bloki, duża przestrzeń, dużo zieleni, biurowiec budowany z okolicy.
minusy: być może mało miejsc parkingowych ogólnodostępnych, i sama nie wiem co jeszcze.............

gero
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2016, 21:47

Re: Zalety i wady zakupu mieszkania w Krakowie na Os. Na Lotnisku 1

Postautor: gero » 20 gru 2016, 21:50

byłem ostatnio wieczorem na spacerze w okolicy. Bardzo spokojna okolica. Cicho i bezpiecznie.

wrzesinski1
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2017, 11:09

Re: Zalety i wady zakupu mieszkania w Krakowie na Os. Na Lotnisku 1

Postautor: wrzesinski1 » 19 sty 2017, 13:21

Mieszkałem na Kościuszkowskiem i raz wieczorem zapuściłem się na os. Na lotnisku. Niebo i Ziemia. Monopolowy koło Żabki gromadzi okolicznych meneli. Nie wiem jak jest teraz, za moich czasów nie było już walczących kibiców choć słyszałem opowieści o bitwach.



Wróć do „Osiedle Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość