Aldi w sąsiedztwie inwestycji Na Lotnisku 1 dewelopera Acatom

Forum przeznaczone dla przyszłych mieszkańców inwestycji Osiedle Na Lotnisku 1 Kraków, którego budowniczym jest deweloper Acatom. Wybór mieszkania, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
dydek
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:50

Aldi w sąsiedztwie inwestycji Na Lotnisku 1 dewelopera Acatom

Postautor: dydek » 10 lip 2016, 22:05

A miało być tak pięknie, zielono przed oknami! A tu niespodzianka - tuż pod blokiem wyrasta ALDI. Cudny widok będą mieli mieszkańcy niższych kondygnacji. Pozostaje tylko wąski pas oddzielający te dwie inwestycje od siebie. Czy potencjalni mieszkańcy wiedzieli o bliskości supermarketu?


krakuska
Posty: 38
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:45

Re: Aldi w sąsiedztwie inwestycji Na Lotnisku 1 dewelopera Acatom

Postautor: krakuska » 05 paź 2016, 23:38

lepsze Aldi z trawką na dachu niż kolejny blok przed oknami a tak jest pewność że już innych bloków nie będzie, między aldi a dh wanda będzie biurowiec na około 2 piętra co wg nie uatrakcyjni lokalizację.
Zastanawia się nad zakupem mieszkania Na Lotnisku 1, ktoś już kupił?

angelo
Posty: 39
Rejestracja: 02 mar 2016, 21:09

Re: Sklep Aldi w sąsiedztwie inwestycji Na Lotnisku 1 dewelopera Acatom

Postautor: angelo » 06 paź 2016, 19:25

A ja też się cieszę, że blisko bloku powstanie dosyć dobry sklep, bo Aldi jest w miarę tani i ciekawy asortyment miewa, ale mniejsza o to. Wolę mieć niski budynek w sąsiedztwie budynku, niż kolejny wysoki blok obok :) Zwłaszcza jeśli kupuje się mieszkanie na nieco wyższym piętrze. Jeśli coś mnie nieco martwi w tym kontekście, to poranne dostawy towarów do sklepu oraz odbiór odbiór z niego śmieci. Do tego także samochody podjeżdżające pod sklep co chwilę, więc nieco większy ruch. Ale generalnie myślę, że nie ma się na co żalić :)


AgentDejv
Posty: 220
Rejestracja: 10 gru 2015, 18:42

Re: Aldi w sąsiedztwie inwestycji Na Lotnisku 1 dewelopera Acatom

Postautor: AgentDejv » 20 paź 2016, 9:47

Ten deweloper specjalizuje się w budowaniu obok marketów - na Srebrnych Orłów jest dokładnie to samo



Wróć do „Osiedle Na Lotnisku 1 Acatom Kraków - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości