Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Forum mieszkańców inwestycji Reduta od Dom-Bud Kraków. Zapraszamy do dyskusji o nowych budynkach, wyrażania tego, jakie są o nich opinie i załatwiania spraw sąsiedzkich.
terens
Posty: 117
Rejestracja: 02 cze 2016, 1:31

Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Postautor: terens » 30 sty 2017, 1:03

Z tego co widzę, to po dwóch stronach osiedla Reduta, deweloper Dom-Bud ma już przygotowane place budowy kolejnych etapów projektu. Nie wiecie może, w którym miejscu ruszy kolejny etap :?:

Obrazek

Czy będzie to bliżej ulicy Reduta, czyli na terenie, którego zdjęcia widać powyżej.

Obrazek

Czy może poniżej tego etapu, który teraz już jest gotowy. No ale chyba zaczną budować w najbliższej przyszłości, skoro u nas prace już się zakończyły. Jak dla mnie, im szybciej zniknie plac budowy z sąsiedztwa, tym lepiej :)


aneczka
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2016, 11:36

Re: Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Postautor: aneczka » 30 sty 2017, 11:41

Z tego co miałam okazję rozmawiać przy podpisywaniu aktu notarialnego, to kolejny będzie budowany ten budynek od strony skrzyżowania Reduta i Bohomolca.
Ale biorąc pod uwagę ile jeszcze budynków mają tam wybudować, to długo będziemy mieć teren budowy wokoło...

antek15
Posty: 15
Rejestracja: 21 cze 2016, 14:15

Re: Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Postautor: antek15 » 30 sty 2017, 13:49

W ramach inwestycji ma powstać jeszcze 7 budynków także prawdopodobnie w miarę możliwości finansowych dewelopera będą powstawały w miarę kolejno. Z tego co wiem potwierdzam, że pierwszy będzie "dłuższy" blok od strony istniejącego osiedla


danutak
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:21

Re: Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Postautor: danutak » 30 sty 2017, 13:57

też kojarzę że ma powstać blok od strony zakrętu Jancarza. Ale widocznie przygotowują już resztę - mieszkania dość szybko im poszły więc co się dziwić, że będą kontynuować - pytanie z jakimi cenami.

Marysia
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2016, 23:11

Re: Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Postautor: Marysia » 31 sty 2017, 11:38

Tam będzie największy blok z całej inwestycji, biegnący wzdłuż Kuczkowskiego aż do granicy parku. Przypominam, że plany budowlane są informacją publiczną - dostałam je od urzędu miasta. Każdy może sprawdzić, co na danej działce powstanie.

danutak
Posty: 33
Rejestracja: 28 lip 2016, 11:21

Re: Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Postautor: danutak » 31 sty 2017, 13:05

ta wygląda plan inwestycji - ze strony dewelopera
Załączniki
reduta.jpg
reduta
reduta.jpg (136.69 KiB) Przejrzano 11447 razy

aneczka
Posty: 14
Rejestracja: 30 lip 2016, 11:36

Re: Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Postautor: aneczka » 31 sty 2017, 13:41

Trochę mi się jednak nie podoba, że w związku z budową w ciągu dnia wjazd na osiedle jest otwarty. Jaki był sens stawiania płotu i szlabanu jeżeli przez najbliższe lata i tak każdy będzie mógł wjeżdżać z drugiej strony.

B_M
Posty: 6
Rejestracja: 15 paź 2016, 15:02

Re: Osiedle Reduta Kraków - Dom-Bud - II etap nowej inwestycji

Postautor: B_M » 04 lut 2017, 14:04

Oznaczenie literowe budynków rośnie w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wskazówek zegara. Kolejny będzie największy budynek przy głównej ulicy (C), a następne D i E (na północ od A i B). Kolejne będą budowane w zależności od zainteresowania.



Wróć do „Inwestycja Reduta Kraków od Dom-Bud - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości